Main menu

Площа Свободи в очах мешканців Бахмута виглядає сучасною, комфортною та зручною для відпочинку різних вікових категорій. Таке бачення сьогодні на Громадських слуханнях висловили їх учасники. В голосуванні прийняли участь 68 осіб, в резолюції запропонували створити зону відпочинку з використанням малих архітектурних форм та ландшафтним дизайном, а постаменти демонтувати.

Як наголосили спеціалісти Управління муніципального розвитку, оскільки площа Свободи – це серце Бахмута, то патріоти міста мають великі очікування від її облаштування. Тому до процесу обговорення мають долучитися всі активні громадяни, щоб випрацювати концепт, який зможуть реалізувати професіонали.unnamed 1 87900

І дійсно ця тема зібрала багато зацікавлених людей. Група молоді з УІПА запропонувала зробити на площі арку з написом «Я люблю Бахмут», під якою б могли фотографуватися туристи і мешканці. Цікавий проект благоустрою площі Свободи презентувала учасникам  група Простору ідей «Майстерня». На макеті майбутньої площі вони розмістили постамент з кристалом солі на місці колишнього пам’ятнику Артему і простір з лавами на місці колишнього  пам’ятнику Леніну. Також молодь запропонувала з цієї сторони площі розмістити майданчик для дітей, які на сьогодні мають одну розвагу – бігати по постаменту.

Керівник ГО «Бахмут Український» нагадав свою пропозицію по встановленню пам’ятника засновнику міста «Козаку-солевару». Депутат міськради Вікторія Лещінер наголосила на тому, що на сьогодні в центрі міста немає чим зайняти дітей, тому є пропозиція задовольнити цю потребу – зробити сучасний майданчик. Лещінер приготували фото з цікавими ідеями.

unnamed 4 28daf

 Варіанти благоустрою на основі європейського досвіду також підготувала для учасників начальник відділу архітектури Бахмутської міськради Алла Данилюк.

unnamed 5 3745d

 Як повідомила начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих, при проведенні письмового та он-лайн опитувань більшість мешканців міста підтримала варіант створення на площі зони відпочинку,  і на слуханнях більшість пропозицій була в такому ж форматі. Але бачення функціоналу було різне. Одна група висловилася за зону дозвілля, частина людей наголошувала, що площа має бути візитівкою міста з креативною родзинкою бажано в історичному контексті, будь то пам’ятник «Козаку-солевару», чи конструкція Бахмутської фортеці. Квартальна Наталя Рудченко не погодилася з такими пропозиціями і виразила свою думку – створити центральну площу перед міською радою в діловому стилі, а розваги перенести на другу частину площі.

До 23 червня продовжується прийом пропозицій електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

unnamed 9ff5c