Войти
Main menu

В минулому році за Програмою гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин було виділено 15 тисяч гривень, чого вистачило на стерилізацію 54 собак. Після стерилізації ГО «Артемівське товариство захисту тварин «Лада» знайшли для тварин опікунів. Ці заходи дозволили звільнити центральну площу від безпритульних тварин.

Оскільки стерилізація показала свою ефективність громадськість запропонувала підвищити фінансування у поточному і наступному році. На що спеціалісти Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва повідомили, що після засвоєння виділених 15 тисяч гривень, обов’язково будуть подавати пропозицію до збільшення фінансування.

Члени Громадської ради також цікавилися, як йдуть справи по будівництву притулку для тварин, бо цей захід було заплановано саме на 2017 рік. Як повідомив замміського голови Федір Федоров, на сьогодні обрана територія, яка знаходиться в районі міських очисних споруд на виїзді з міста. Зміни в земельному законодавстві поки що гальмують подальший процес виділення землі. Спочатку планувалося, що земельну ділянку виділять Громадській організації «Артемівське товариство захисту тварин «Лада», але за законом міськрада може виділити землю тільки комунальному підприємству. За словами працівників міськради, якщо заходи по стерилізації будуть мати високу ефективність, можливо від будівництва притулку відмовляться.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль