Войти
Main menu

Основне до чого сьогодні домовились представники влади і громадськість під час обговорення перспективи благоустрою площі на місці демонтованих монументів - це необхідність демонтажу постаментів. Більшість зійшлася на думці, що в найближчому майбутньому заповнювати площу новими ідолами не слід.

Серед різнобарв’я пропозицій що до території перед Міським центром культури та відпочинку можна виділити ідеї по улаштуванню скверу з ландшафтним дизайном, встановленню моніторів для відеотрансляції роботи міськради, реклами, камер огляду з інших куточків міста, продовження фонтану, створення клумби, туристичного об’єкту.

 MG 4385 12389

На місці площі, яка виходить на вулицю Першина пропонують влаштувати сцену, а на поверхні площі створити сухий фонтан - це фонтан з живими водяними струменями, який не має відкритого басейну.

suhoy fontan 5 d888c

 

Приклад сухого фонтану

Для збору ідей вирішили долучити дітей, запропонував школярам при шкільних таборах зобразити майбутню площу, по якій би їм було приємно ходити і проводити час. Також була озвучена пропозиція долучати до обговорення експертів – архитекторів і урбаністів. 

 MG 4387 8a3a8

Комментарии   

+7 #1 Иван 01.06.2017 15:52
Очень многие (судя из вашего же ролика в предыдущей публикации) предлагали установить памятник Т.Г. Шевченко!
И тут же: «Більшість зійшлася на думці, що в найближчому майбутньому заповнювати площу новими ідолами не слід.»
Вы что себе позволяете? Ай-я-яй, громадськість Бахмута… Значит Тарас Григорьевич для вас идол???
Позор!!! Нет, – ГАНЬБА!!!
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль