Войти
Main menu

Завтра, 31 травня, о 15.00 в малому залі Бахмутської міської ради відбудеться круглий стіл для збору пропозицій, в подальшому планується проведення консультацій з громадськістю і громадські слухання.

Про це повідомляється на офіційному сайті Бахмутської міськради.

Проведення консультацій з громадськістю з питання  реконструкції площі Свободи у м. Бахмуті планується на 6 червня (місце і час поки не вказано). Проведення громадських слухань – на 16 червня. Ініціатор громадський слухань виступає Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради.

Пропозиції щодо організації і проведення громадських слухань можна подати на офіційну електронну адресу Бахмутської міської ради: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. чи поштою м. Бахмут, вул. Миру, 44, 84500 із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Консультації з питання реконструкції центральної площі надає заступник міського голови – Федоров Федір Костянтинович (тел. 44-07-73).

Пропозиції, які будуть зібрані у період громадського обговорення винесуть на розгляд Бахмутської міськради.

Нагадуємо, що журналісти сайту неодноразово проводили опитування мешканців з питання реконструкції центру міста. В перший раз, влітку 2015-го року, ми збирали думки перехожих з приводу того, що вони хочуть бачити на місці демонтованих пам'ятників, вдругий, навесні 2016 року, проводили опитування он-лайн.  432 29402

Пропонуємо поділитися своїми думками з приводу того, як має виглядати центральна площа в коментарі.

 

Комментарии   

+11 #1 Иван 30.05.2017 19:23
Самое главное не политизировать!
Скульптура на памятнике, должна быть посвящена человеку-строителю (без имени и фамилии), простому советскому мужику – это благодаря их труду, город Артемовск, ныне Бахмут, достиг всего того, к чему мы, увы, не всегда бережно относимся.

Есть же, к примеру в Славянске, возле рынка, памятник бизнесменам 90-х – мужик (обезличенный мужик!) с «кравчучкой» и «покованом»…
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль