Войти
Main menu

 Нажаль, публічного обговорення проблеми не якісного виконання робіт не відбулося. Більшість часу було віддано на доповідь міського голови, виступам депутатів і квартальних, тобто громадськості, яка всім задоволена. Єдина пропозиція, яку обіцяв реалізувати міський голова Олексій Рева, в рамках вирішення проблеми не якісного виконання робіт на бюджетних об'єктах - це створення наглядової ради при відділі міського господарства і капітального будівництва, який є розпорядником коштів і мав би здійснювати контрольль за їх ефективним використанням.

Перші півгодини виступав міський голова Бахмута Олексій Рева, який розказував, що зроблено у місті і які плани на майбутне. Фактично в його промові темі бульвару було присвячено декілька хвилин, при чому Рева однозначно заявив, що він до якості робіт причетності немає, є інші відповідальні - насамперед авторський і технічний надзор, підрядна організація. Але їм слова не дали, вони не звітували і не відповідали на питання. Директор Архітектурно-планувального бюро Даніїл Скляров тільки розказав, про варіанти подальшої реконструкції на бульварі Металургів.

На питання громадськості по якості робіт, по неефективному використанню бюджетних коштів ніхто відповідати не став. Коли мова зайшла про те, що це системна безвідповідальність органів міського самоврядування, виступаючим навіть на дали закінчити промову.

Ініціатор громадських слухань Генадій Сечкін пропонував присутнім вимагати у влади України 300 мільйонів гривень, як компенсацію за неуважне відношення до проблем інфраструктури району Кольормет на протязі 25 років.

Виступали також депутати, які говорили про високу ефективність роботи влади, намагаючись невілювати первинне питання, яке піднімали при зборі підписів - недовіра до міської влади з причини не якісного контролю виконаних робіт на бульварі. На заході були присутні делегації від підприємств міста, які прийшли на запрошення міськради, що розсилали телефонограмою. Зареєструвалося близько 500 людей.

Пропозиції, які були озвучені - створення наглядової ради про відділі розвитку міського господарства, який є головним розпорядником коштів на об'єктах міського будівництва, визнання не відповідної роботи цього органа, проведення відкритого конкурсу на посаду начальника навіть не були включені до проекту рішення. Тільки після наполегливих пропозицій активістів їх виставили на голосування, і вони не були підтримані більшістю. Кількість голосів за і проти була приблизно однакова 43 і 46. З цих 46 які були проти переважна більшість - це керівники органів і управлінь Бахмутскьої міської ради та депутати. Міський голова пообіцяв, що наглядова рада буде створена, а з іншими пропозиціями він не згоден, бо зараз і так відкрито конкурс на декілька посад в Управлінні муніципального розвитку, але пропозиції обіцяли передати депутатм. Ми не даємо повного відео, бо захід тривав більше двох годин. Намагалися підготували більш стислу вижимку, врахувавши позиції всих сторін. 

Комментарии   

+6 #1 Иван 25.05.2017 17:18
:-) :-) :-)
А вот и сценарий ВАШЕГО мероприятия…

В басне И.А. Крылова «Слон и Моська» – два главных персонажа. Основное действующее лицо – собака Моська, на это указывает то, что она единственная имеет имя. Слон же имени не имеет, оставаясь на втором плане. Образ Слона создан, чтобы передать важность и величие человека, которого он характеризует. Слону действительно безразлично, кто на него лает, кто заискивает перед ним, виляя хвостом.
Моська – персонаж, на первый взгляд – отрицательный, символизирующий людей, умеющих себя рекламировать на пустом месте. Разговаривая с простой Шавкой, она выдает забавную истину, что хоть и лает на Слона, но не к нему обращены все её старания. Вся игра, на самом деле, устроена для других собак. Не нужно драк или опасностей, достаточно всего лишь произвести впечатление бесстрашия, возможности нападения на Слона, сильного мира сего. Он даже не обратит на маленькую собачку внимания, а Моська добьется цели: покажет свою смелость и силу простым собакам. Удивительно, но, как и в жизни, такими уловками действительно можно достичь поставленной цели. Крылов же с присущей ему остротой сумел показать, насколько смешны и нелепы усилия маленькой Моськи и в то же время, насколько глупы окружающие её собаки, принимающие хитрость за чистую монету.
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль