Main menu

За ініціативи викладача Інституту лідерства і управління при УКУ Ірени Даниш сумісно з рухом "Чесно" і "Сильні громади" в Бахмуті відбулися дискусії лідерів молодіжних організацій на тему:"Чи є молодіжний рух в Україні?".

Викладач і громадський діяч, яка працювала в різних міжнародних місіях по світу і в Україні планує відвідати 12 міст Донеччини. В Бахмуті відбулося дві зустрічі. Першу зі студентами переселеного вузу - Горлівського інязу допомагали організувати адміністрація і викладачі інституту. Другу з активом молодіжних організацій бахмутських вузів допомагали організувати в Управлінні молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

DSCF1769 8605b

Як повідомила нашому сайту Ірена Даниш, мета "Слухаючого туру" відображена в його назві - максимально почути ініціативи молоді, їх плани на майбутнє, позицію що до розбудови України через громадський сектор, запобігання корупції, наслідки війни.  

DSCF1762 465c1

Активісти молодіжних організацій розповіли про свою діяльність. В медучилищі займаються просвітницькою діяльністю, за часів війни розвинулось волонтерство. В музикальному училищі організують концерти для жителів міста і військових. В УІПА молодь приймає участь у науковій роботі, культурних і соціальних акціях.

DSCF1778 04865

Кожний поділився своїми досягненнями і відмітив, що крім роботи в учбових закладах включаються в заходи по організації міських свят. Молодь поділилася також своїми ініціативами. Наприклад, студентка інязу Ганна розказала, що хотіла б працювати з дітьми - безкоштовно викладати танці. Вихованці Донецького училища олімпійського резерву розказали, що хочуть організовувати групу по боротьбі с наркотиками і палінням. Сумісно з правоохоронними органами проводити бесіди.

DSCF1777 34993

DSCF1774 b7ea8Наприкінці Ірена відмітила, що була дуже вражена, активністю молоді і їх бажанням діяти, нести відповідальність за своє місто і країну.