Main menu

В Бахмуті почалась робота над проектом відділення невідкладної швидкої допомоги європейського зразку

75 91a0aВже підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Бахмутською міською радою та комітетом Міжнародного червоного хреста в Україні, який фінансує проект створення нового відділення. За планом комітету будівництво почнеться у вересні поточного року. На сьогодні вже діють робочі групи, куди увійдуть представники проектної організації.

Add a comment Детальніше...

Бахмутські пластуни запрошують на презентацію скаутського руху

52104967 385526952227315 2138429573472190464 n 7b48bВ нашому місті гурток Національної скаутської організації працює з лютого 2018 року. Займаються десять дітей, а хочуть займатися втричі більше. Організація шукає волонтерів-вихователів, та дуже потребує приміщення. Щоб привернути увагу до скаутського руху, донести до громади його історію, зацікавити дітей та дорослих, організатори гуртка цієї суботи, 16 березня, проводять презентацію для громади.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті близько 300 переміщених осіб отримали посвідчення на голосування

1400842809 d199eДля того, щоб переміщеним особам проголосувати 31 березня на виборах Президента України, треба отримати посвідчення для тимчасової зміни місця голосування. Таке посвідчення видають у відділі ведення Державного реєстру виборців Бахмутської міської ради. Процедура займає десять хвилин, але без цього посвідчення переміщені особи не будуть включені до списків і не зможуть отримати бюлетень.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті дітям з порушеннями рухових функцій придбали памперси за бюджетні кошти

54255447 301704713809750 5805043841262157824 n 0bf0eНа це виділено більше 190 тисяч гривень, цієї суми має вистачити на забезпечення 26 дітей з інвалідністю, які перебувають на диспансерному обліку у дитячого невролога в Бахмутській лікарні інтенсивного лікування. Така роздача вперше відбувається за рахунок місцевого бюджету.

Add a comment Детальніше...

Места для парковки такси напротив Центральной троллейбусной остановки в Бахмуте  пока ограничили

53921549 271994303729495 8242339925207285760 n ad6bbВ связи с постоянными жалобами от владельцев магазинов и их клиентов, напротив центральной троллейбусной остановки убрали места стоянки для таксистов. Пока там расположили полусферы, но ищут компромисс, чтобы удовлетворить обе стороны - таксистов и владельцев кафе.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті члени окружної виборчої комісії відмовили 61 особі на участь у дільничих комісіях (Відео)

53 5e238Оскільки претенденти подали заяви за двох кандидатів їх виключили зі списків на участь у дільничих комісіях по округу №46. Всього було подано 3795 заяв на представлення 28 кандидатів в президенти.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте мамы детей с инвалидностью впервые могут получить возмещение проезда на реабилитацию

IMG 9553 a7bc8Самый доступный реабилитационный центр, который оказывает услуги по реабилитации для детей с ДЦП, куда принимают без очереди детей с Донецкой области, находится в Луцке. Путевку можно получить за бюджетные средства, а затраты на дорогу и питание сопровождающих  ложатся на семейный бюджет. Проезд в одну сторону на маму и ребенка составляет 2500-2700 гривен. Из бюджета на эти цели выделено 15 тысяч гривен, мамы понимают, что на всех этой суммы не хватит.

Add a comment Детальніше...

В Бахмутском ЦНАПе будут оформлять загранпаспорта

DSCF2277 a5ffa d3bb5Три комплекта оборудования уже приобретены городским советом на условиях софинансирования местного и госбюджета 50 на 50. Стоимость оборудования около 800 тысяч гривен. Услугу запустят в этом году, где будут обслуживать клиентов пока не известно.

Add a comment Детальніше...

По новой программе горсовета бахмутчане должны собрать на капремонт многоэтажки от 5 до 25%

IMG 7549 9b8a5Обязательное софинансирование жильцов дома предусматрривает проект программы по развитию ЖКХ в Бахмуте. Для получения бюджетного финансирования на ремонт жилого фонда для ОСМД нужно собрать – 5%, для домов, где еще не созданы ОСМД – 15%, для строительных кооперативов – 25% от полной суммы по смете. По мнению специалистов горсовета, благодаря таким условиям финансирования жители многоэтажек станут ответственными совладельцами и получат хороший стимул создавать ОСМД.

Add a comment Детальніше...

Експерти дали оцінку форми публічного звітування в Бахмуті (Відео)

45 35066Експерт з місцевого самоврядування Ольга Омельчук виступила на депутатському дні при звіті фінансового управління про виконання бюджету за 2018 рік, вона підкреслила, що Бахмут має гарний досвід с візуалізації бюджету, і запропонувала трохи спростити таку візуалізацію для мешканців і представити її в буклеті.

Add a comment Детальніше...

В рассказе бахмутского писателя о провинциальном Алексеевске угадывается Бахмут

32415241 930d3Писатель, художник и наш блогер Николай Фоменко в своем новом рассказе рассуждает о ценности культурного наследия и возможности открытия картинной галереи без заинтересованности чиновников небольшого городка Алексеевска. Если в рассказе "Коллекция", вы узнаете современников хорошо известных в Бахмуте, помните, что герои вымышленные, а совпадения случайны. 

Add a comment Детальніше...

Громадська рада розгляне проекти програми безперешкодного доступу та розвитку ЖКХ в Бахмуті

IMG 8748 22b52 3f506Загалом порядок денний засідання, яке відбудеться завтра, 5 березня, складає п’ять основних питань. Три звіти про виконання програм в 2018 році, а саме економічного і соціального розвитку, поводження з відходами, енергозбереження. Два питання стосуються обговорення діяльності з 2019 по 2023 роки - проекти програм безперешкодного доступу громадян з обмеженими можливостями до об’єтів міської інфраструктури та проект розвитку сфери житлово-комунального господарства.

Add a comment Детальніше...

З березня розпочинається монетизація субсидій

66666 3d092З березня 2019 року Уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким субсидію призначено у 2018 році. Першими «живі» кошти для оплати комунальних рахунків за лютий отримають пенсіонери, які отримують пенсію 4 березня. Тим, у кого є пенсійна картка, субсидія буде зарахована туди. Тим, у кого немає, додому принесе листоноша. Усі не пенсіонери зможуть отримати свою монетизовану субсидію з 12 березня у будь-якому відділені Ощадбанку. 

Add a comment Детальніше...

Что нужно бахмутчанам, чтобы они начали сортировать мусор?

nashesilino ru 57eadЕще летом прошлого года в Бахмуте появились специальные площадки с контейнерами для раздельного мусора. До этого в городе стояли баки из крепкой проволоки, куда также можно было собирать раздельный мусор. Совсем недавно их убрали – к сожалению, привычка разделять мусор у бахмутчан формируется очень медленно.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті Червоний Хрест надасть фінансову підтримку переміщеним особам на розвиток бізнесу

67847311 27f0aІнформаційна зустріч для бажаючих отримати допомогу на розвиток власної справи для переміщених осіб, що перебувають в Бахмуті, відбудеться 12 березня о 10.00 у приміщення філіалу Центральної бібліотеки по вул.Сибірцева, 214.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті хочуть відремонтувати гуртожиток для ВПО

1 7 d0625Отримати кошти на ремонт планують за рахунок фінансової підтримки від Українського фонду соціальних інвестицій. Щоб отримати 500 тисяч євро, треба перемогти в конкурсі проектів. Зараз тільки готується заявка, до якої треба долучити рішення місцевих мешканців про приміщення, яке будуть ремонтувати. Рішення буде прийматись завтра на Форумі громади, який відбудеться в Центральній бібліотеці, початок о 10.00. Запрошуються всі бажаючі.

Add a comment Детальніше...

Як швидко знайти найближчу аптеку в Бахмуті на карті Google?

56 0cc36Для зручного отримання повної та актуальної інформації про аптеки міста та наявні лікарські препарати, координатори руху «Сильні громади» за напрямком «Ефективна медицина» нанесли на карту інформацію про наявні аптеки в Бахмуті, а також помітили, які з них беруть учать у програмі «Доступні ліки» та підключені до сайту Tabletki.ua.
Add a comment Детальніше...

Медична техніка, комп’ютери, дитячі розваги: в Бахмуті оголосили переможців Бюджету участі

91 f2214В конкурсі перемогли 16 проектів, вони точно отримають фінансування, 17-й трохи перебирає за вартістю, тому його долю вирішить Комісія з питань бюджету участі. Проголосувало більше дев’яти тисяч мешканців Бахмута. Найбільше підтримки отримали проекти, що стосуються сфери охорони здоров’я.

Add a comment Детальніше...

Электронный билет и мобильное приложение о движении троллейбусов – для бахмутчан уже в этом году

1344332 3dec0Возможно, такие нововведения помогут избежать больших очередей, особенно в вечернее время, на остановках троллейбусов. Владимир Капарунин рассказал, что в марте эти предложения будут вынесены на рассмотрение депутатов бахмутского горсовета, на февральской же сессии планируют утвердить приобретение двух троллейбусов, капитальные ремонты действующего состава и компенсацию льготного проезда в сумме 21,5 миллиона гривен.

Add a comment Детальніше...

У Бахмутській лікарні впроваджують новітні технології

123 7b4bbПідвищення професійної підготовки лікарів та належне фінансування дало можливість для розвитку нових технологій у закладі. Кожне відділення має свої напрацювання, що допомогли скоротити термін перебування в лікарні, уникнути ускладнень, зберегти життя і здоров’я пацієнтів. Детальніше про досягнення лікарів читайте в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

Житель Бахмута обвиняет теплосеть в превышении служебных полномочий

8E5E75081040AA58 5ec9aПосле повышения температуры в квартирах и увеличения стоимости тепла, житель 9-ки решил сверить показания на счетчике за несколько последних месяцев и обнаружил, что в декабре 2018 года при увеличении средней температуры количество тепла на один квадратный метр было больше, чем в феврале этого же года. Потребитель обратился в полицию и заявил о подозрении на уголовное преступление.

Add a comment Детальніше...

В Бахмутской полиции рассказали о случаях мошенничества по SIM-картам (Видео)

c39bfe26d2063e51e824abfb281c3804 36294Мошенники представляются сотрудниками банка и узнают последние три номера, на которые звонила жертва мошенничества. Затем мошенники обращаются в салон мобильной связи, заявляют об утере SIM-карты и восстанавливают номер по своему паспорту. По номеру телефона восстановленной SIM-карты переводят деньги с банковской карты.

Add a comment Детальніше...

Качественная помощь или юридическое нарушение: может ли врач совмещать работу в отделении и оказывать платные услуги?

78 7f7bdЗаведующий гинекологическим отделением Многопрофильной больницы интенсивного лечения Бахмута Юрий Афанасьев, являясь частным предпринимателем, арендует кабинет в отделении и проводит платные УЗИ. Вопрос, может ли частная практика совмещаться с рабочим графиком, задала пользователь группы «Ефективна медицина Бахмута» Оксана Болотюк. Пост вызвал бурное обсуждение. Комментарии заведующего и главного врача читайте в материале.

Add a comment Детальніше...

В Багатопрофільній лікарні Бахмута створять електронний кабінет пацієнта

eHealth 70de3В 2019 році запрацюють електронні направлення до спеціалістів та стаціонару, рецепти на “Доступні ліки”, листи непрацездатності. Планується створення «Власного кабінету пацієнта». З середини 2019 року електронні інструменти з’єднають первинну та спеціалізовану ланку в межах програми “Безкоштовна діагностика”.

Add a comment Детальніше...

Бахмутяни можуть стати таємними клієнтами сервісного центру МВС

im578x383 сервысцентр1 7941aКожен відвідувач, отримавши адміністративну послугу, може залишити відгук і долучитись до покращення роботи центру. В Донецькій області проект «Таємний клієнт» буде працювати в найсучасніших центрах, один з яких знаходиться в Бахмуті.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті готують нову візуалізацію міського бюджету (Відео)

Слайд18 69040Одним з завдань проекту "Бюджети орієнтовані на громаду" є представити мешканцям міст Донеччини показники бюджету людською мовою. Не мільйонами і мільярдами, які населення не може оцінювати і сприймати, а у перерахуванні на одного мешканця, наприклад, на одного мешканця багатоповерхівки, одну дитину, одного пенсіонера, одного працівника сфери охорони здоров’я чи освіти. 

Add a comment Детальніше...

Кто решает судьбу Бахмутского района и как громада может влиять на процесс административного деления области?

18 26df1Границы районов будет устанавливать Верховная Рада, но к тому моменту как законопроект попадет на голосование, в областях должны решить и согласовать с Министерством регионального развития структуру районов. При Донецкой областной администрации создана рабочая группа, которая нарабатывает концепцию административного деления Донетчины.

Add a comment Детальніше...

Бахмутский Цветмет не закрывается, но сокращения производства не избежать

Collag 12cdfПоявившиеся слухи о том, что предприятие закрывают, руководитель Завода цветных металлов опровергает. С потерей рынка сбыта в России и частично по Украине, оставят только высокодоходные линии, которые в основном производят товары на экспорт. Реорганизация продлится полтора месяца, количество людей, которых придется сократить, пока не называют. Комментарии генерального директора ООО «Завод цветных металлов» Виталия Малыхина читайте в материале.

Add a comment Детальніше...

Бахмутчане будут отстаивать честь области на Чемпионате Украины по смешанным единоборствам 

IMG 3045 a2b6fНа Чемпионате области, который состоялся в Бахмуте принимали участие воспитанники бахмутского клуба "Чемпион". Девять спортсменов стали чемпионами в своих категориях, двенадцать - получили второе место, одиннадцать - третье. Всего в Чемпионате боролись за результат 200 участников.

Add a comment Детальніше...

Цена жизни в один миллион. Преступник, избежавший наказания, оспаривает сумму морального ущерба

6666 aea9cПочти три года назад в Соледаре погибла молодая девушка - водитель "Лексуса" на скорости 170 км/час сбил ее, стоящую в павильоне автобусной остановки. Виновный не оказался в местах лишения свободы, у него не отобрали права на вождение автомобиля, а от возмещения морального ущерба он усердно пытается отсудиться. Но, согласно постановлению Верховного Суда Украины, которое обжалованию не подлежит, осужденный обязан возместить моральный ущерб в сумме один миллион гривен.

Add a comment Детальніше...

Социальная инклюзия – вид сбоку – по-американски и по-украински…

IMG 70b6a25e40e5ad52ae76b2feb5e1915e V 818cdГосударственная политика в Украине декларирует внедрение инклюзивного образования. В Бахмуте появился инклюзивный центр, инклюзивные классы. При этом согласно социологическим исследованиям уровень готовности украинского общества близко общаться с людьми с инвалидностью крайне низкий. Как обстоит дело с социализацией людей с инвалидностью в США, нашему общественному корреспонденту рассказала актриса театра “Identity Theatre“ – Анна Черкезишвили. 

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте вырубают посадку возле Северного ставка

IMG 9342 7e3f3За последние несколько недель в посадке за Северным прибавилось количество свежих пней. Молодые деревья рубают бензопилой и сразу вывозят. Наши журналисты вызвали полицию, чтобы сообщить о правонарушении. Полицейские, зафиксировали факт вырубки леса, нашли свидетелей вырубки, и как оказалось одна из машин, которой вывозили распиленные стволы, уже задержана. Подробности читайте в материале.

Add a comment Детальніше...

Как работает в Бахмуте новая социальная услуга «муниципальная няня»?

31 c547fЧтобы воспользоваться помощью от государства на оплату услуг няни в размере 1626 гривен необходимо заключить договор с няней предпринимателем или предприятием, оказывающим такие услуги. Есть ли в городе предложения таких услуг, какие документы нужно оформлять и готовы ли мамы воспользоваться возможностью, разбирались наши журналисты.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте состоится чемпионат области по смешанным единоборствам

mma2 73fe1На соревнования соберутся около 200 участников. Увидеть красочные бои, во время которых спортсмены могут использовать элементы всех восточных единоборств можно в воскресенье, 10 февраля на стадионе Металлург. Начало в 10.00, торжественное открытие 12.00.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте владельцы квартир с индивидуальным отоплением с февраля будут платить за нагрев мест общего пользования

individualnoe otoplenie v kvartire kak oformit i oplatit 15fceМетодика по расчету тарифа на услуги теплосети таким абонентам вступила в силу в конце января. Чтобы рассчитать тарифы по каждому дому необходимо провести инвентаризацию сетей, изоляцию, проверить наличие батарей в подъездах. В марте «Бахмут-Энергия» планирует разнести первые счета, рассчитанные по новой методике.

Add a comment Детальніше...

Бахмутські амбулаторії можуть отримати додатково в цьому році 7 мільйонів гривень

456 d6a99Таку суму Центр первинної медичної допомоги Бахмута може отримати від Національної служби здоров’я в 2019 році за умови того, що всі мешканці підпишуть декларацію з сімейним лікарем. Які переваги пацієнт отримає від цього, скільки сьогодні втрачає бахмутська «первинка» і де шукати інформацію про лікарів читайте в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

Будут ли в 2019-м году поставщики коммунальных услуг насчитывать пеню на долги бахмутчан?

uplata envd100 679dfЗакон про ЖКХ предусматривает финансовую ответственность за несвоевременную оплату коммунальных услуг. Эта норма должна была вступить в силу с 1 января 2019 года, но затем ее отсрочили до 1 мая 2019 года. В случае нарушения сроков оплаты, потребитель обязан уплатить пеню в размере 0,01% от суммы долга за каждый день просрочки. Как этот механизм будет работать в Бахмуте, наши журналисты узнавали у поставщиков коммунальных услуг.

Add a comment Детальніше...

Бахмут в прошлом году заработал 4,6 миллиона гривен за счет предоставления спортивной базы

20181215152006 5c1b5d829b0a8 29a4dБолее 40 соревнований различного уровня, а также тренировочные сборы прошли на базе стадиона «Металлург». Это позволяет на 50-60% содержать существующую базу спортивных учреждений – оплачивать коммунальные услуги, заказывать проектно-сметную документацию, проводить текущие ремонты. В 2019 году объем заработанных средств планируют увеличить до 6 миллионов гривен, часть денег потратят на развитие сферы. какие направления будут развивать, читайте в материале.

Add a comment Детальніше...

Бахмутские школьники стали финалистами всеукраинской олимпиады по ментальной арифметике

viber image2 add8c

Студенты бахмутского центра интеллектуального развития SMARTUM побили прошлогодний рекорд Украины. Николай Бруско считает двузначный пример в 10 действий со скоростью 0,4 секунды. Екатерина Жарикова считает трёхзначный пример в 11 действий со скоростью 0,8 секунд. Дети боролись за место в финале в трех категориях, в каждой из которых участвовали от 80-ти до 120 детей, а в финал выходили по 15 участников, которые показали лучший результат в устном счете однозначных, двухзначных и трехзначных чисел.

Add a comment Детальніше...

Ще не проголосували за проекти Бюджету участі? Покваптесь, залишилось 4 дні!

IMG 9261 bf7d0В цьому році до голосування допустили 27 проектів, зараз через он-лайн платформу проголосували близько тисячі бахмутян. Найбільшу підтримку отримали проекти зі сфери «Охорона здоров’я». Голосувати можна до 5 лютого.

Add a comment Детальніше...

Чи стали теплові лічильники стимулом до енергоефективних заходів в Бахмуті?

78 0e2a8Економія енергоресурсів та заощадження коштів актуальна тема як для бюджету родини так і для бюджету міста. Окрім підвищення тарифів на комунальні послуги до цього споживачів різного рівня спонукає законодавство. Як бахмутяни відреагували на встановлення теплових лічильників, скільки в місті індивідуальних теплових пунктів та котельних на альтернативному паливі, читайте в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

З чого починається і як впроваджується енергоефективність в Бахмуті? (Відео)

CE6EC8CD A08E 4619 BF64 35C3A55645D1 4edd3Зі зростанням вартості енергоносіїв в Україні, особливо вартості на опалення,   енергоефективні заходи стають дуже популярними, кожен українець намагається утеплити свою оселю, встановити теплозберігаючі вікна, двері, щоб сплачувати якомога меньше. А які заходи треба робити першочергово - надасть підказку енергоаудит будівлі. Які енергоефективні заходи впроваджують бахмутяни, чи користуються вони послугами енергоаудиту читайте та дивиться у нашому матеріалі.  

Add a comment Детальніше...

Строительство аквапарка на Северном водоеме не внесли в план перспективного развития Бахмута

IMG 9253 0391dЭтот проект совет регионального развития посчитал слишком амбициозным – из бюджета финансировать такие мероприятия в ближайшей перспективе не удастся, а для привлечения бизнеса его посчитали малоперспективным. Сделали упор на энергоэффективности, оставили строительство агро-тепличного комплекса, строительство жилья и реконструкцию лагеря «Вогник».

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте хотят купить три новогодние елки и иллюминацию за 1,5 миллиона гривен

domiki u bolshoi elki db471На приобретение трех искусственных елок, украшений и обустройство праздничных зон со сказочными иллюминированными героями планируют потратить 1,5 миллиона гривен. К празднованию 2020 года, елки хотят установить в три самые населенные районы города – центр, Новый рынок, поселок Цветмет.

Add a comment Детальніше...

Сколько пациентов сверх нормы готовы брать бахмутские врачи?

IMG 4830 6cdd8Жители города, которые не успели записаться к врачам, быстро выбравшим лимиты, с надеждой ждали этого решения МОЗ. Но после того, как постанова вышла легче не стало, с увеличением количества пациентов капитационная ставка понижается на 20%. Готовы ли на таких условиях медики увеличивать количество обслуживаемого населения, узнавали координаторы движения «Сильні громади»?

Add a comment Детальніше...

Громадські спостерігачі виборчого процесу зробили зауваження меру Бахмута

56 5abacСпостерігачі громадської мережі "Опора" на заяву міського голови Бахмута Олексія Реви стосовно його рішення голосувати на виборах Президента України за Петра Порошенка, заявили, що такі вислови можуть вважатись адміністративним тиском. До того ж представники "Опори" вважають що аргументи, які надав міський голова відносно підтримки президентом фінансування інфраструктурних проектів в Бахмуті, не входять до функцій керівника держави.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті готується до затвердження План перспективного розвитку міста

79 40954Затвердження Плану перспективного розвитку території міста Бахмут на 2019-2021 роки відбудеться у п'ятницю 25 січня на засіданні міської ради регіонального розвитку. Крім того на другому засіданні Бахмутської ради регіонального розвитку будуть заслухані питання розвитку сфери культури і спорту. Засідання почнеться об 11.00 у приміщенні міської ради, запрошуються всі зацікавлені мешканці міста.

Add a comment Детальніше...

В День Соборності бахмутянам лагідно нагадали про "правильну" політику президента (Відео)

IMG 9238 70990Сьогодні в Бахмуті відзначали День Соборності. Свято було організоване міською адміністрацією і працівниками центрів культури. Більшість учасників запрошені через організації і установи, були і представники громадськості, які прийшли по оголошенню. Деякі учасники принесли з собою свої прапори, а пропорів сьогодні було багато. Територію каскаду в Центральному парку немов вкрило синьо-жовтим полотном. Керівництво міста, області та Об'єднанних сил наголошувало на урочистості події, порівнювало події історічної давнини з сучасною боротьбою за незалежність та єдність України, перераховували досягнення президента України Петра Порошенко.

Add a comment Детальніше...

“Інклюзія в нашій державі з'явилася дуже пізно. Ми б могли уникнути багато проблем”, - мати дитини з інвалідністю  (Відео)

93519 15cdbІнклюзивна освіта у школах – частина освітньої реформи, Нової української школи та приєднання України до загальноєвропейських та світових стандартів. Бахмут також впроваджує у себе таке довгоочікуване інклюзивне навчання. Що зроблено, які плани на майбутнє, як працює знов створений інклюзивно-ресурсний центр, з якими викликами стикаються батьки дітей з інвалідністю та як їм допомагають педагоги читайте та дивіться в нашому матеріалі.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті відкрилась фотовиставка "Донеччина у фокусі змін"

50480700 595416394217381 8147598624604291072 n копия 004adЕмоційні і яскраві світлини, що відображають зміни в регіоні і настрій мешканців виставляються в Бахмутському краєзнавчому музеї. Ідея візуалізувати зміни на Донеччині належить руху "Сильні громади", які ініціювали спочатку проведення фотоконкурсу, а потім фотовиставку по мітстах Донецької області. Відчути настрій робіт можна на протязі тижня, фотовиставка буде тривати до 26 січня включно. 

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті розпочалося голосування за проекти Бюджету участі. Три ініціативи відхилили

54 b308cНа голосування виставили 27 проектів, три відхилила комісія з питань Бюджету участі. Голосування триватиме до 5 лютого. Що про відмову думають автори ідей, читайте далі.

Add a comment Детальніше...

Бахмутян запрошують взяти участь в акції до Дня Соборності

3 152 2de35Бахмут традиційно святкує День Соборності та проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки патріотичною акцією. В цьому році до участі залучені діти переміщені з окупованої території. Акція відбудеться в центральному парку в районі каскаду. Захід призначений на завтра, 22 січня,  початок о 12.30.

Add a comment Детальніше...

Звіти по місцевим бюджетам - як зробити їх зрозумілими для громадян (Відео)

55555 793b3Саме на це питання намагаються відповісти організатори проекту "Бюджети орієнтовані на громаду", який зараз триває в Бахмуті, Костянтинівці та Дружківці. Учасники семінарів - представники громадськості та місцевої влади за допомогою тренерів спробують розробити форми звітування про бюджет, щоб вони стали простішими, цікавими та зрозумілими пересічному громадянину. Наразі проходить перший етап - ознайомлення з формуванням місцевих бюджетів: їх наповнення та витрачання.

Add a comment Детальніше...

Раздельный сбор мусора: могут все, но делают единицы. Как мотивировать бахмутчан? (Видео)

67 29a4dГородская инфраструктура не на 100% оборудована контейнерами для раздельного сбора мусора, но среди жителей находятся ответственные люди, которые не придумывают отговорки, а ищут возможности. Ведь сортированный мусор можно не только выбрасывать в муниципальные контейнера, но и сдавать в частные руки. Можно заработать и не приносить урона природе.

Add a comment Детальніше...

Спостерігаємо зміни на Донеччині очами фотохудожників

50411546 1868304176632666 4273860555397136384 o 196b6Що змінилося в регіоні після Революції Гідності та початку військового конфлікту? Фотовиставка  “Донеччина у фокусі змін” має продемонструвати зміни в регіоні, як результат праці людей, громадськості, бізнесу, влади Донеччини, відкриється в понеділок, 21 січня у Бахмутському краєзнавчому музеї о 15.00.

Add a comment Детальніше...

Региональное развитие Бахмута – каким оно будет

IMG 4902 23de4Сегодня в Бахмуте состоялось заседание совета регионального развития. Рассматривали программу развития бахмутской громады до 2027 года. Сессионный зал был полон людей, но предложений от жителей не поступило. Очередной раз заслушали руководителей местного самоуправления о проделанной работе за прошлые годы и планах на будущее.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті відбувся фестиваль духовної музики та виступ вертепу з Тернополя (Відео)

IMG 9166 11c40В заході взяли участь двадцять вокально-хорових колективів мистецьких шкіл, закладів культури, храмів міста і району. Традиційно захід відвідали представники міської ради та православних храмів міста, на свято приїхали гості з Донецької обласної адміністрації. Перед слухачами виступив вертеп з міста Тернопіль, який підготували члени міського осередку Всеукраїнської організації «Сокіл».

Add a comment Детальніше...

Збір пропозицій по плану роботи бахмутської Громадської ради  

faq a1908Для формування плану роботи Громадської ради на 2019-й рік відбувається збір пропозицій від громадськості. Якщо ви слідкуєте за роботою Громадської ради і бачите моменти, які не були обговорені, але мають соціальне значення, зазначте їх в коментарях. Редакція передасть їх для подальшого розгляду. Пропозиції просимо надати у строк до 18 січня. 

 

Add a comment

В Бахмут завітали званівські вертепники

50261836 793716864294494 3771198344945205248 n e84fcГромадська спілка "Екосистема" привітала освітні заклади півночі Донеччини Різдвяним еко-туром. Завітали у загальноосвітні школи, садочок, ліцей, інтернати, приют, Центр реабілітації інвалідів з театралізованими виставами вертепів, майстер-класами, екологічними квестами. В Бахмуті привітали учнів та вчителів 5-ї школи.

Add a comment Детальніше...

Бахмутский комбинат коммунальных предприятий планирует открыть производство бетонных изделий

IMG 5196 e8805Наладить изготовление тротуарной плитки или еврозабора хотят в помещении бывшей котельной по улице Румянцева (возле детской больницы). Помещение уже получено на баланс, осталось его приспособить под производство и закупить оборудование.

Add a comment Детальніше...

Як буде працювати монетизація субсидій в Бахмуті

crop a4970Кабінет Міністрів у грудні схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Вона буде відбуватись у три етапи, починаючи вже з січня 2019 року. Але отримати на власний рахунок кошти та розпорядитися ними на власний розсуд субсидіанти зможуть після закінчення опалювального сезону - влітку 2019 року. Що треба для цього зробити бахмутчанам, які мають право на субсидію розповіла Олена Гавришева - заступник начальника Управління труда та соціального захисту.

Add a comment Детальніше...

Бахмутские новорожденные пока не получили беби-боксы

DebnslSWkAAFlRf 245a4 3fa60С сентября прошлого года в Бахмуте подали более 300-х заявок на получение специальных наборов для новорожденных. Донецкая областная администрация так и не провела тендер на закупку наборов, причем единственная по Украине. Но, одители могут не переживать - как только состоится тендер и беби-боксы поступят в Бахмут, все заявители получат наборы.

Add a comment Детальніше...

Бахмутян запрошують на засідання ради регіонального розвитку 

IMG 8936 4e8a7Захід, організований на виконання Указу Президента та рішення Донецької обласної державної адміністрації, має на меті забезпечення реалізації процесу децентралізації в регіонах. Під час засідання буде розглянуто чотири основні питання - стратегічні пріоритети розвитку громади, реформування освіти, медицини, пріоритети розвитку житлово-комунального господарства. Запрошуються всі бажаючі.  Захід відбудеться 17 січня 2019 року об 11.00 годині у приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради.

Add a comment Детальніше...

Правовой кризис - проверки переселенцев признаны незаконными, но людей проверяют

567255 0 285d5Верховный Суд Украины в еще декабре 2018 года признал недействительными проверки переселенцев для получения соцвыплат, но изменения в Порядок №365, который как раз и регулирует такие проверки, изменения не внесли. Поэтому проверок, бахмутским переселенцам, по-прежнему не избежать. Однако теперь, если выплаты приостановили на основании проведенной проверки, взыскать задолженность будет легче.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті до Бюджету участі подали 32 проекти. Які ідеї чекають підтримки?

15453822714016 bebi boks jpg 2 6ce0ea13645df8732d5ad292a6882ed8 c4bb9Вчора закінчився прийом заявок на участь у конкурсі Бюджету участі. В цьому році найбільше заявок надійшло у сфері «Комунальне господарство» та «Охорона здоров’я». Тобто актуальним залишається запит на встановлення дитячих та спортивних майданчиків біля житлових будинків, медики хочуть закупити декілька нових фізіотерапевтичних та діагностичних апаратів і зробити ремонт у кабінетах. Наші журналісти проаналізували найцікавіші ідеї проектів, які вже з’явилися у вільному доступі.

Add a comment Детальніше...

Органічне фермерство в Бахмутському районі: чи готові до цього фермери і які законодавчі зміни потрібні в цій сфері?

IMG 9140 e82f3Органічне фермерство в Україні розвивається швидкими темпами. В Донецькій області тільки два господарства підтвердили статус органічного, хоча спеціалісти наполягають, що це не тільки екологічно, але й економічно вигідно. Крім того, в цій сфері бракує законодавчого унормування, а також  правового утвердження європейських стандартів. Що стримує бахмутських фермерів і чим саме органічна продукція може привабити споживача і виробника, розбирались наші журналісти.

Add a comment Детальніше...

До Бахмута на фестиваль "Різдвяні піснеспіви" завітає вертеп з Тернополя

60 c18fdТрадиційно до великих православних свят Різдва Христова та Водохреща в Бахмуті відбудеться фестиваль православної хорової музики «Різдвяні піснеспіви». Бахмутян запрошують послухати різдвяні коляди у професійному виконанні. В фіналі планується виступ вертепу.

Add a comment Детальніше...

Как расчищают заснеженные бахмутские дороги?

IMG 9111 ffcbdСлужба по уборке дорог Бахмутского комбината коммунальных предприятий переведена в круглосуточный режим работы с 4 января. Водители работают без выходных по 12 часов. По какой технологии чистят дороги и как качество расчистки оценивают водители, узнавали наши корреспонденты.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте исследование почвы под площадью Свободы отложили на весну

49732784 797805117244689 3263171844894621696 n 0d3cbНа месте последнего провала возле Городского центра культуры и досуга им. Е.Мартынова установили сварную конструкцию, чтобы исключить дополнительные нагрузки и обезопасить жителей. Геологоразведку хотят проводить весной, чтобы упростить строительные работы, которые возможно понадобятся после диагностики.

Add a comment Детальніше...

«Артемсіль» готова збільшити об’єми йдованої солі

sil 7b504Для введення обов’язкового йодування солі в Україні вже готуються законодавчі зміни. Універсальне йодування харчової солі простий спосіб подолання йододефіциту, який підтердив свою ефективність у 140 країнах світу. Промислові виробники готові до збільшення частки йодованої солі, без додаткових навантажень на виробництво.

Add a comment Детальніше...

Попередження інфекційних захворювань - головне знаряддя боротьби з ними (Відео)

48185531 1051717258333119 7071614514143166464 o 32f62В сфері громадського здоров’я настав дедлайн виконання зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію щодо інфекційних захворювань. Із цим завданням МОЗ не справився наразі. Щодо практичних кроків протидії поширенню інфекційних захворювань, то, власне, крім роз’яснювальної роботи, основним засобом профілактики епідемій та захворюваності є вакцинація. Як ставляться батьки, коли треба робити чергове щеплення дитині, чи вакцинуються дорослі самі, особливо в період епідемії інфекційних захворювань, та яка інформаційна політика ведеться у Бахмуті читайте далі.  

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте на каждую гривну бюджета развития в 2018-м году привлекли 5 гривен дополнительно

634 3cb29Это стало возможным благодаря партнерству с различными фондами международной поддержки, работе с кредитными и грантовыми программами, участию в проектах реализуемых за счет областного и государственного бюджета. Общая стоимость реализуемых проектов в городе составила более 540 миллионов гривен.  

Add a comment Детальніше...

У виробках "Артемсолі" співали українські оперні зірки (Фото+Відео)

48424792 1181896988601682 2548835229276045312 n 0e7a2За ініціативи Об'єднаних сил і за підтримки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій у виробках ГП "Артемсоль" у музичному супроводженні Луганської філармонії співали солісти Національної опери України. Глядачами стали військові, працівники "Артемсолі", запрошені від адміністрацій.

Add a comment Детальніше...

Чому в Бахмуті відмовилися проводити виставу для дітей від Міністерства інформполітики?

IMG 9466 13d56Захід-вистава "Велика мандрівка Святого Миколая" відбулася для діточок з Золотого, Авдіївки, Сіверскьку, Олександра-Калинового. Координатор заходу Максим Потапчук повідомив, що в Бахмуті начальник відділу культури Лариса Андреєва не надала допомоги в організації заходу.

Add a comment Детальніше...

Как скоро в Бахмуте перейдут на электронные больничные и что за собой повлечет такое нововведение?

bolnichnyiy tsifra 9afc5Пока реестр еще в процессе создания мнения по его эффективности уже разделились. Работодатели ожидают даже усложнение процесса и предполагают, что теперь информацию для подстраховки придется дублировать и в бумажном и в электронном виде. А на счет борьбы с «липовыми» больничными считают, что этим при желании можно заниматься уже сейчас. Координаторы движения "Сильні громади" пообщались с медиками, представителями Фонда социального страхования и работодателями, чтобы узнать их мнение о создании нового реестра.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті Новорічні свята почнуться з дня Св. Миколая (повна афіша)

48371180 723741828024731 2539750939653308416 n 96ce8Запалення головної ялинки Бахмута призначене саме на 19 грудня і відбудеться о 17.00. Також у цей день відбудуться святкова програма для дітей у Центрі технічної творчості та РЦ «Победа». Загалом на новорічних святах дітей чекають виставки, концерти, спортивні змагання, майстер-класи та багата розважальна програма.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте на центральной площади открылся елочный базар

48396970 359573054590085 2138899515908816896 n 5d3c0Новое предназначение приобрела площадь Свободы накануне Новогодних праздников. На месте, где раньше стоял памятник Ленину, торгуют елками. Предприниматели говорят, что разместили свой товар именно здесь по рекомендации отдела торговли, общественного питания, бытовых и платных услуг Бахмутского горсовета. 

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті відкривають фотовиставку присвячену вакцинації

 вакцінація розовий копия f3e9aПрезентація фотовиставки «Вакцинація – парасолька від хвороб» відбудеться завтра за участю лікарів Центру первинної медичної допомоги Бахмута. Окрім перегляду цікавих робіт бахмутських фотографів, глядачі зможуть отримати консультації на тему щеплень. Презентація відбудеться завтра, 15 грудня, в холі РЦ «Победа», початок о 15.00.

Add a comment Детальніше...

Бахмутських активістів запрошують долучитись до загальної платформи «Будівничі громад»

79 4cd6b За ініціативою руху «Сильні громади» на Донеччині створюється мережа ключових агентів змін та лідерів громадської думки. За допомогою спільної платформи планується об’єднати представників громадськості, бізнесу, органів місцевого самоврядування. Через он-лайн платформу можна буде отримувати актуальні дайджести, обмінюватися думками, обговорювати типові проблеми і запрошувати колег на заходи в свою громаду.

Add a comment Детальніше...

За рахунок переміщених осіб дотації до бюджету Бахмута збільшились на 19 мільйонів гривень

IMG 9015 0f8eaСьогодні Фінансове управління Бахмутської міської ради представило бюджет на 2019-й рік. У залі зібрались представники органів і управлінь міськради, квартальних комітетів, Громадської ради, бюджетних та комунальних установ, підприємств. Питань не було після презентації секретар міськради Світлана Кіщенко пояснила, що уточнення по статтям бюджету можна у разі необхідності зробити до сесії, тобто до 18 грудня. Якщо ви не мали змоги відвідати захід, дивіться повну презентацію в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуте мамы детей с инвалидностью объединяются в общественную организацию

48269170 381545885929976 7600753437038346240 n 2edeaМамочки мечтают о создании в городе дневного центра пребывания для детей, так как большинство из них не только не могут работать, а даже сходить к стоматологу, поскольку постоянно находятся с ребенком. Это в планах, а для начала, хотят объединить родителей и «вытащить» мам из дома.

Add a comment Детальніше...

Бахмут встречал зарубежных журналистов: посетили КПВВ «Майорск» и украинскую церковь Киевского патриархата (Фотоотчет)

IMG 3828 1bfd1В прошлую пятницу Бахмут посетили журналисты, правозащитники и активисты из Германии, Франции и западной Украины. Цель их поездки – ознакомление с существующими проблемами и достижениями региона, налаживания контактов для дальнейшего сотрудничества. Наши журналисты сопровождали группу на КПВВ «Майорск», а также вместе посетили Храм Св.Феодора Стратилата Украинской Православной церкви Киевского патриархата, которая временно находится в подвальном помещении ГО «Бахмут Украинского».

Add a comment Детальніше...

Власні надходження бахмутського бюджету в 2019-му році збільшаться

15681813 648553161982866 1213007221 o 99e10Проект бюджету вже опублікований на сайті Бахмутської міської ради. Він збалансований за доходами та видатками. Тобто майже 850 мільйонів гривень, сума майже дотична до бюджету поточного року, планується витратити на потреби Бахмутської громади в 2019 році. З них власних надходжень 364 мільойна гривень, що на 11% більше ніж в 2018-му році. Бахмутян запрошують завтра, 11 грудня, відвідати публічну презентацію бюджету.

Add a comment Детальніше...

В Бахмутській поліції не хочуть називати нового начальника, підозрюваного в організації умисного вбивства поліцейських під Києвом

55 5ff97Слідство.Інфо оприлюднило інформацію про призначення колишнього начальника  карного розшуку Києва Леоніда Куряти на пост начальника Бахмутської поліції. Оскільки на офіційних сайтах Донецького управління та Бахмутського відділу поліції про призначення немає ніякої інформації, журналісти звернулися за коментарями у відділ Бахмутської поліції, але нас попросили подати письмовий запит. З дозволу наших колег зі Слідства.інфо публікуємо офіційну відповідь Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, що підтверджує це призначення.

Add a comment Детальніше...

Когда в 12-ю школу Бахмута вернутся ученики? Какой объем работ выполнен? (фотоотчет)

47578123 731229610585572 2786707096702287872 n f36d4От подрядчика в 12-й школе ждут ремонта системы отопления и столовой, а также окончания ремонта классов и коридоров. Строительная компания только отчитывается за аванс, который получила летом. Если материалы закупят за свои резервы сроки значительно сдвинутся.

Add a comment Детальніше...

Роль СМИ в предвыборной гонке: эстонский опыт

IMG 1075 4de39Любые масс-медиа, в идеале, во время выборного процесса должны занимать исключительно информационную, нейтральную позицию. Но, к сожалению, СМИ выступают площадкой для политических сил, на которой одних могут ограничивать, а других рекламировать и продвигать, тем самым лишая избирателей правдивой, объективной информации. Эстонские национальные СМИ обезопасили себя от такой ситуации кодексом четких правил, который утвердили еще задолго до дня выборов, придерживаются его на протяжении всего процесса, выполняют все участники – и журналисты, и политические кандидаты.

Add a comment Детальніше...

Громадська участь - як можна брати участь в управлінні містом (Відео)

33333333 8b725Пропонувати цікаві ідеї, надавати способи вирішення проблем, брати участь в розподілі місцевого бюджету - все це можливості участі людини в життєдіяльності громади. Щоб краще розумітись в інструментах місцевої демократії дивиться пізнавальний відеоролік. 

Add a comment Детальніше...

Жители общежития по бульвару Металлургов в Бахмуте дождались ремонта кровли

IMG 9009 9e626«Соседка с пятого этажа в дождливую погоду поверх одеяла укрывается клеёнкой. Во время дождя бежит по стенам, мебели, коврам», - рассказывает журналисту Общественного медиапортала «Бахмут IN.UA» Галина. Женщина говорит, что присматривает за квартирой сестры, которая как раз находится на пятом этаже общежития по бульвару Металлургов, 2.

Add a comment Детальніше...

На Громадській раді розглянуть програму розвитку міського електротранспорту в Бахмуті

1120674 103c7Завтра, 4 грудня на засіданні громадської ради буде виступати з доповіддю про розвиток підприємства директор "Бахмутелектротрансу" Володимир Капарунін. Він розкаже, як планує досягнути зменшення собівартості проїзду та збитків підприємства, підвищити якість надання послуг - такі завдання написані в програмі. Задати питання та надати пропозиції можна завтра під час засідання громадської ради, що відбудеться у приміщенні Клубу ветеранів (вул. Свободи, 1) початок о 15.00. Вхід вільний.

Add a comment Детальніше...

Когда «временные» директора трех бахмутских школ будут назначены на должность?

43243411 10156744821063659 1143769448990113792 o f648fМинистерство образования Украины утвердило приказ о проведении конкурса при назначении руководителей школ и других коммунальных учреждений образования еще весной 2018-го года, почему не проводятся конкурсы и три директора бахмутских школ № 12, 18 и 3 до сих пор остаются исполняющими обязанности?

Add a comment Детальніше...

Місцевий бюджет Бахмута - з чого він складається та куди витрачаються гроші (Відео)

777777777 3a596Розібратись як формуються доходна та витратна частини місцевого бюджету не завжди під силу пересічному громадянину. Тому, щоб краще розумітись що таке місцевий бюджет, хто і як його наповнює, куди потім витрачаються гроші дивиться у нашому відеоматеріалі.

Add a comment Детальніше...

Бахмутська міська раді запропонувала територію для храму Київського патріархату

IMG 8958 51dd5Для будівництва храму на прохання парафіян Храму Св.Феодора Стратілата Української Православної церкви Київського патріархату готові надати земельну ділянку на мікрорайоні Цветмет недалеко від Північного ставку.

Add a comment Детальніше...

У Бахмуті пройшов перший регіональний студентський форум (Відео)

888883333 415ffУ листопаді закінчився проект «Школа активної молоді», який в Бахмуті працює вже другий рік. Підвести підсумки та розповісти про досягнення організатори та учасники проекту вирішили на регіональному студентському форумі «Зміни починаються з тебе!»

Add a comment Детальніше...

В Берліні занедбану територію перетворили на прибутковий бізнес. Чи можливо таке в Бахмуті?

4 bc673Мешканці Донеччини вивчали досвід Німеччини у використанні індустріальних територій в бізнес-проектах. Учасником такої програми обміну стала мешканка Бахмута Діана Потапцева. Вона разом з групою з Донеччини відвідала декілька німецьких індустріальних міст. На прохання редакції Діана поділилася отриманою інформацією. Перший матеріал присвячений парку «Принцессингартен», що розташований на місці колишнього Берлінського муру.

Add a comment Детальніше...

Троллейбусы после восьми будут - но редко. Бахмутский горсовет готов оплатить убытки предприятия (Видео)

 01.00 00 4 a02afСокращение графика до 20.00, о котором уже объявило руководство коммунального предприятия, не будет. Сегодня об этом на сессии заявил городской голова Алексей Рева после возмущения депутатов, которые в большинстве не поддержали решение о сокращении движения общественного транспорта. Как вышли на такое решение читайте в материале.

Add a comment Детальніше...

Как военное положение оценивают чиновники, политики, экономические эксперты, общественники Бахмута и Бахмутского района?

IMG 0487 64494 96be6Мы собрали для вас мнения руководителей городской и районной администрации, депутатов разных уровней, общественников, руководителей предприятий, экспертов, волонтеров о введении военного положения. Свое мнение выразили Алесей Рева, Татьна Ерохина, Евгений Пластун, Константин Матейченко, Владимир Веселкин, Петр Тутов, Виктор Зипир, Дмитрий Кононец.

Add a comment Детальніше...

Що для бахмутян означає введення воєнного стану?

armiya 3076bКомендантська година, трудова повинність, мобілізація, конфіскація майна - шо означають ці процедури при умові введення воєнного стану? Які права і свободи будуть обмежені та на якій території можуть ввести воєнний стан, читайте огляд в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

Реабілатація дітей інвалідів це особиста проблема бахмутських родин чи суспільне завдання?

IMG 7635 9494bВ цьому році в міському бюджеті вперше закладаються гроші на допомогу родинам, що вивозять дітей на реабілітацію. Наскільки сума в тридцять тисяч гривень на рік може допомогти всім родинам Бахмута, у випадку, коли тільки проїзд однієї родини коштує близько двадцяти тисяч гривень. То це проблема батьків чи загально суспільна проблема і бюджетна підтримка має бути суттєвішою?

Add a comment Детальніше...

Бахмут може стати духовним центром Донеччини з собором та семінарією (Відео)

46486283 252082172124666 336995147067686912 n 43a82Зараз під час відродження Української помісної православної церкви у Бахмута з'явилася можливість знову стати духовним центром Донеччини, яким він був до революції. Тут має бути збудований собор, їдальні та притулок для нужденних, облаштована недільна школа для дітей, просвітницький центр для дорослих, бібліотека, відкрита семінарія.

Add a comment Детальніше...

В ЄС живуть на десять років довше. Як в Україні і в Бахмуті підняти рівень громадського здоров’я? (Відео)

890 4fe8fГромадське здоров’я – дуже широке поняття, яке охоплює і ситуацію із захворюваністю, і стан профілактики, і тенденції, і контроль та попередження захворюванням. В рамках євроінтеграції планується довести українські стандарти до європейських. Що саме треба робити, які успіхи та перешкоди є на цьому шляху читайте в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

В Бахмуті відбулася студентська акція до Дня Гідності та Свободи (Відео)

 02.00 01 9 d5ce6Головними учасниками стали студенти навчальних закладів Бахмута. Захід підготувала творча група Міського центру культури та дозвілля ім. Є.Мартинова. Під час акції лунали українські пісні, ведучі згадали які випробування пережила наша країна та її патріоти з листопада 2014 року. 

Add a comment Детальніше...

Мешканців міста запрошують на патріотичну акцію до Дня Гідності та Свободи

12246748 1656476097955406 1945990588427519539 n bddaf a7db2Захід, ініційований Бахмутською місткою радою, відбудеться  21 листопада 16.00 на площі Свободи біля центру культури та дозвілля ім. Є. Мартинова.

Add a comment Детальніше...

Бахмутян запрошують взяти участь в фотоконкурсі "Донеччина у фокусі змін"

46512363 306340903534754 7912646497420705792 n 1 1900x1264 c 28a96Авторам фото, які зможуть у свої роботах показати позитивні зміни в інфрастурктурі, спільнотах, людях, культурній, соціальній та економічній сферах в регіону, отримають подарункові сертифікати. Півфіналіст – на суму 2000 грн, фіналіст – 3000 грн, переможець – 5000 грн. Прийом заявок на конкурс триватиме з 21 листопада до 5 грудня 2018 року включно. Детальні умови в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

Бахмутську молодь агітували навчатись і працювати в Україні

6 e78e3Регіональний Форум Кар’єри «Живи та працюй в Україні!» провели з метою орієнтації учнів Донецької області на навчання у місцевих вищих та професійно-технічних навчальних закладах, подальше працевлаштування до українських підприємств і попередження масового виїзду талановитої молоді на навчання та роботу за кордон, стимулювання бізнес-мислення.

Add a comment Детальніше...