Main menu

Званівська громада намагається довести корупційну справу сільської влади до суду (ВІДЕО)

DSCF7078 4ed86Мешканці села Званівка - місцеві активісти на зустрічі з керівником Артемівської поліції Володимиром Гончаровим розказали, що з 2012 року подають заяви на розслідування справи по ремонту каналізації в Званівському будинку культури. На жаль зловживання чиновників не хотіли бачити як при владі Януковича, так і сьогодні.

Керівник громадської організації "Чарівні руни" Андрій Тимчак розказав, що вперше подав заяву до КРУ і прокуратури в 2012 році, побачивши розбіжності в документах і реальних будівельних роботах. Ті роботи, що можна було зробити за 20-25 тисяч гривень, зробили за 50 тисяч. Але діло замовчували при старій владі, і що, головне, намагаються закрити сьогодні. Після поновлення заяви минуло шість місяців, але нічого нового не з'ясувалося, в міліції кажуть, що порушень закону не було, при тому, що мешканці Званівки свідчать про те, що порушення можна побачити неозброєним оком.

DSCF7079 fc24a

"Ми громадські активісти не ловимо бандитів на передовій, ми не воюємо зі зброєю в руках - нам цього не можна робити. Ми можемо звернутися до Вас, бо тільки Ви це можете зробить. А Ви на сьогодні (пройшло вже півроку від моєї заяви) повністю це ігноруєте", - промовив до Гончарова Тимчак.

DSCF7068 208ac

Керівник поліції додав, що хоча ознак правопорушення на сьогодні не знайдено, але він особисто готовий виїхати на місце і ознайомитися зі справою.