Main menu

Збираємо пропозиції щодо енергозбереження на території Артемівської міськради і формування програми «Молодь. Сім’я. Діти»

140604111935 b2857Всі пропозиції можна озвучити на наступному засіданні Громадської ради, яке відбудеться 2 лютого о 15.00 в Клубі ветеранів та молоді (Міський центр культури та дозвілля пл. Свободи, 1). Крім того на засіданні пропонується заслухати декілька довідок про стан виконання програм по розвитку малого і середнього бізнесу, безпеці населення.  Програми можна скачати на сайті.

Нагадуємо, що кожний член громади має можливість бути присутнім на засіданні Громадської ради і може надавати пропозиції. Проекти рішень і довідки до питань, які будуть розглянуто на Громадській раді можна скачати за посиланням в розділі "Афіша" в заходах за 2 лютого.

Повний перелік питань на чергове засідання ради:

  1.       Громадський моніторинг Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.

2.       Громадське обговорення підсумків виконання Комплексної Програми енергозбереження на території Артемівської міської ради на період 2011 - 2015 роки.

3.       Громадське обговорення Комплексної Програми енергозбереження на території Артемівської міської ради на період 2016 - 2018 роки.

4.       Громадське обговорення Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території АМР.

5.       Громадське обговорення стану виконання Комплексної програми Артемівської міської ради «Молодь. Сім’я. Діти» на 2012 – 2015 роки.

6.       Громадська обговорення Комплексної програми Артемівської міської ради «Молодь. Сім’я. Діти» на 2016 – 2020 роки.