Main menu

Чи працює ДТЕК в Бахмуті?

317069281 689145332791703 131178821459458521 n 97727Наразі ситуація у Бахмуті небезпечна, попри ДТЕК в місті працює. За минулий тиждень ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для понад 40 тисяч родин у 25 населених пунктах, про це розповідає Юлія Лінчицька, начальниця відділу з комунікацій ДТЕК. 

Юлія Лінчицька розповіла нашій редакції, як в області відновлюється електропостачання та скільки ще населених пунктів залишаються без світла. На жаль, роботи в самому Бахмуті, через безпекову ситуацію не ведуться, тож про стан мереж офіційно розголошувати не можуть. Водночас нам повідомили, що ДТЕК у Бахмуті працює, з міркувань безпеки про те де і хто наразі працює, — не розповідають. Якщо ситуація в місті дозволить, фахівці приступлять до роботи.

Протягом тижня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі попри обстріли змогли з дозволу військових відновити електропостачання для жителів 25 населених пунктів на Донеччині, які були пошкоджені через ворожі обстріли. 

«Наразі, зі світлом 40 248 родин. Енергетики приступають до ремонтів щойно це стає можливим. Крім того, за вчора енергетики виконали ремонти та налагодили електропостачання для понад 6 тисяч родин у 20 населених пунктах», — розповідає Юлія Лінчицька. 

Важкі бої в області тривають, продовжуються масовані артобстріли, ракетні та авіаудари, саме тому, без світла лишаються 96 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. 

«Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України. Зауважимо, що фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 286 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим». 

Зауважимо, що за листопад аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі відновили подачу світла у 285 населених пунктах Донецької області.

Фото: ДТЕК, Фейсбук

Читайте також: Бахмутяни отримують рахунки за електрику, якої нема: пояснюємо, що робити

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!