Main menu

Росіяни мають розпочати визвольний похід на своїй території, – воєнний кореспондент

Screenshot 187 9ddb0Воєнний кореспондент Роман Попков в ефірі «Радіо НВ» розповів, що він побачив перебуваючи на фронтовій лінії в Бахмуті.

Роман Попков, поділився в ефірі «Радіо НВ» чи можуть, на його думку, російські добровольці, а саме легіон «Свободи росії» стати силою, для зсуву російського режиму:

«Щодо легіону «Свободи росії», я впевнений, що вони існують. В Бахмуті я їх бачив, вони діють від Торецька до Бахмута невеликими групами й розподілені серед позицій ЗСУ. Я думаю дуже важливо, що ці підрозділи існують. Коли Україна вижене росіян за територію своїх кордонів, вона не буде заходити на територію росії. Саме тому, мають бути озброєні росіяни, які увійдуть та території федерації й почнуть свій визвольний похід».

Щодо ситуації в Бахмуті та роботи «вагнерівців» на цьому напрямку, Роман запевняє, що для військових планів місто не є важливим, але Пригожин вчепився в кордони: 

«Бахмут не має ключового значення для військових планів. Пригожин та його армія просто вчепились в кордони міста й намагаються пересуватись далі ціною гори трупів своїх солдатів. Українські військові налаштовані оптимістично, вони готові захищати місто, хоча воно вже дуже зруйноване. Його обстрілюють з дуже важкої артилерії. Колосальний воєнний злочин, ось ще таке зараз Бахмут».

Навіщо Пригожину так триматись за Бахмут, розповідає воєнний кореспондент:

«Якщо Пригожин покладе стелу «Бахмут» до ніг путіна, то він себе в очах імператора виділить на фоні російських генералів. Але подивимось чи це вийде в нього, бо ЗСУ це не дозволять зробити». 

Фото: телеграм-канал «Свобода росії»

Читайте також: Бахмутські кліщі для Донеччини: чому росії так важливо захопити Донбас

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!