Main menu

В Бахмуті почали вивозити сміття, але не всюди

Screenshot 157 4ca38Нещодавно в бахмутських чатах ОСББ з'явилася інформація, що міська влада просить в бахмутян допомоги з організацією вивезення сміття в місті. Ми запитали у директора КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» Івана Войтенка, куди та як зараз відвозять сміття. Нагадаємо, що понад місяць побутові відходи не вивозили.

За словами, Івана Войтенка сміття в місті й справді почали вивозити з центру, але східна частина міста, мова йде про Забахмутку поки не обслуговується.

Комісія прийняла рішення, що тимчасово вивозити сміття будуть на звалище у західному мікрорайоні, що за сільськогосподарським підприємством «Ілюс». Вивіз відходів оплачуватимуть з бюджетних коштів.

Доступу до полігону, наразі, немає. Річ у тому, що він розташований поруч з Іванградом за дамбою, ця ділянка постійно обстрілюється, оскільки знаходиться поруч з позиціями окупантів.

Зазначимо, що в міських чатах ОСББ міськрада нещодавно просила бахмутян допомогти з організацією вивезення сміття в місті. Відтак людей просили розчистити від сміття місце біля баків, а також допомогти завантажувати сміттєві контейнери. Окрім того, містян закликали долучатися до прибирання міста від сміття.

Зазначимо, що понад місяць з Бахмута не вивозили відходи через постійні російські обстріли та неможливість дістатися полігону. Компанія «Умвельт», яка виконувала послуги з вивозу сміття тоді припинила працювати.

Фото: ілюстративне Pixabay

Читайте також: В Бахмутському районі росіяни зруйнували дитсадок «Мир»

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!