Main menu

Вибиті вікна: де в Бахмуті брати матеріали для ремонту

311588167 550232353777643 7383301969974899493 n 6e5ccДля людей які виїхали з міста, та дізнались про пошкодження, вихід єдиний, попросити когось отримати матеріали та заклеїти вікна. Адже тарпаулін можуть видати навіть не господарям житла.

Олена, бахмутянка, евакуювалась декілька місяців тому на Дніпропетровщину. Сьогодні жінка дізналась, що в її квартирі вибуховою хвилею пошкоджене скло.

«Вікна нашої квартири трималися дуже довго, але настала й їхня черга. Вилетіли вікна в двох кімнатах, ми зараз там не живемо, в під'їзді залишилася одна сусідка. Тому, шукаю, хто може допомогти - закрити пошкоджені вікна. Серед знайомих відгукнувся один чоловік, тепер треба взяти матеріал - тарпаулін, що видає міська рада. Моя квартира знаходиться в районі Нового ринку, свекрові - в центрі міста, ось тут вже важко, в центр відмовляються їхати. Але за оголошенням знайшла, що згодні поїхати і туди, закрити одне вікно ОСБ матеріалом коштує 2000 грн», — розповідає бахмутянка.

Заступниця міського голови Тетяна Платіцина повідомила, що тарпаулін можна отримати в будні дні з 09.00 ранку до 12.00 години, за адресами - вулиця Соборна, 8 та вулиця Чайковського, 26. При собі необхідно мати паспорт, та знати площу пошкоджених вікон.

«Краще звісно, щоб керівник ОСББ зателефонував та підтвердив, але якщо немає можливості, то видамо матеріал просто людям», - додала Тетяна Платіцина.

В Бахмуті на сьогоднішній день залишається близько 15 тисяч мешканців. На жаль, кожен день місто потерпає від обстрілів, та найбільше в будинках страждають вікна. Саме тому бахмутянам вкрай необхідні матеріали для ремонту житла і попит на них досить великий.

«Завдяки Агентству ООН у справах біженців в Україні бахмутяни отримують тарпаулін для ремонту пошкоджених під час обстрілів будинків. Щомісяця це близько 120 тис. кв. метрів», – розказав в інтерв'ю начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева.

Фото: Олексій Рева, Фейсбук

Читайте також: В лавах ЗСУ спростували заяви окупантів про захоплення Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!