Main menu

Тренерка з Бахмута Олена Ковригіна відновила бізнес на Сумщині

123 0949c

У Бахмуті Олена заснувала фітнес-центр Women Fit. Спортсменка каже: свою роботу любить й вирішила не припиняти тренування з учнями, а продовжити їх у новому місті. Саме зараз вона радить знаходити час на спорт, щоб мати сили підтримувати своїх дітей та свою країну.

Олена Ковригіна виїхала з Бахмуту в кінці травня, після того, як на її вулицю прилетіла російська ракета та зруйнувала її будинок. Жінка разом з родиною переїхала до міста Лебедин у Сумській області.

«Місяць я погорювала, тому що втратила бізнес, втратила будинок. А потім взяла себе в руки й почала шукати місце для свого центру Women Fit. Зрозуміла, що треба рухатися далі, треба допомагати людям, працювати на свою країну. Допомагати армії. Й оскільки я людина спортивна, без спорту не можу жити. Тому так почалося моє друге життя: життя моє і мого центру», ‒ розповідає засновниця жіночого фітнес-центру Women Fit Олена Ковригіна.

310454805 2049394858782713 314859016925617959 n ca917

                                                                                     Олена Ковригіна

У Лебедині Олена знайшла приміщення для свого фітнес-центру й продовжила тренування, які вела в Бахмуті. У центрі працює сама. Нині на її заняття приходять як місцеві, так і переселенці з Донецької області. Олена Ковригіна каже: під час війни потрібно піклуватися про здоров’я свого тіла.

«Не обов’язково йти в зал, тому що зараз таке скрутне становище. Можна вдома займатися. Можна онлайн займатися. Можна зайти на мою сторінку, дивитися, які там вправи й теж вдома робити це все. Спорт він допомагає нам бути сильнішими, зібраними. Сильнішими не тільки фізично, а й духом. І це нам допомагає вистояти в цей нелегкий час. Тому що зараз наша задача, українців всіх, вижити. Вижити, щоб не сталося. Тому спорт звичайно повинен бути в житті кожної людини», ‒ говорить тренерка.

Олена e23bc

                                                                                    Олена Ковригіна

Олена Ковригіна каже: після виїзду з Бахмуту, її вулицю знову обстріляли росіяни.

«Я стежу за подіями звичайно. І душа болить. Серце болить. Хочеться додому, тому що там можна сказати, все життя. Там  я прожила 13 років. Там друзі, там починалася моя спортивна кар’єра. Там дуже багато гарних подій в моєму житті траплялося. Звичайно я хочу повернутися додому. Але якщо там буде безпечно», ‒ каже спортсменка.

Людям, які втратили домівки через війну Росії проти України, Олена Ковригіна радить не втрачати віру в життя.

«Бути сильними заради себе, заради своїх дітей, щоб вони бачили, що їхні батьки сильні та теж не хвилювалися. Все ми переживемо. Все буде добре. І всі повернуться додому. Головне ‒ триматися разом. Любити свою Україну і вірити в її перемогу. Себе треба налаштовувати, щоб не думати про погане. Я впевнена – ми всі повернемось додому і Україна переможе!» ‒ говорить засновниця Women Fit Олена Ковригіна.

 Фото Олена Ковригіна

Читайте також: Поліцейські Бахмута допомагають літнім людям з продуктами та евакуацією:номер телефону

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.