Main menu

Речник Східного угруповання розповів, чому росіяни хочуть закріпитися у Бахмуті

287784322 3214596545527881 1442555124930245523 n 4aedeРечник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону наголосив, що росіяни продовжують атакувати Бахмут. За його словами окупантам стратегічно важливо там закріпитися.

Про це Сергій Череватий повідомив у відеозверненні

«‎Тут зосереджена найбільша кількість живої сили. Бахмут мав стати після Лисичанська і Сєвєродонецька логічним продовженням їхнього (ред. росіян) плану на Донбасі. Навіть Сєвєродонецьк і Лисичанськ вистояв, наші сили оборони вимотали ворогів  до неможливості. Кров'ю і потом наших солдат Бахмут і Авдіївка тримаються. В Бахмуті постійно тривають позиційні бої великої інтенсивності», — заявив Череватий.

За словами Череватого, збройні сили РФ зараз тільки на одному напрямку можуть проявляти серйозну активність, адже окупанти скуті нашими силами оборони. Також речник наголосив, що вороги щодня несуть великі втрати. 

«‎Для них стратегічно важливо закріпитися в Бахмуті, вони намагаються просуватися хоч десь. Там справді сконцентровано ПВК «‎Вагнера», які зараз проявляють окремі амбіції, окрім бізнесових. На Бахмутському напрямку, де «вагнерівці» найчастіше собі приписують багато якихось там перемог», — каже Сергій Череватий 

Він додав, що Євген Пригожин власник ПВК «Вагнер» таким чином намагається показати свої військові та політичні амбіції очільнику країни-агресорки Володимиру Путіну.

Фото: Павло Кириленко, начальник Донецької обласної військової адміністрації

Читайте також: У Бахмуті поліцейські врятували дитину, батьків якої напередодні вбив російський снаряд

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації. 

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!