Main menu

Зустріч зі світом: бахмутянки в евакуації підтримують мешканців Дніпра

287933107 1485099731922989 7179431295434578442 n 47146Бахмутянки Галина Лук'янова з донькою Наталею взяли участь у концерті для людей похилого в будинку «Бейт Барух» Дніпропетровської єврейської громади. Сімейний дует давно займається творчічтю, бере участь у бардівських концетрах. Галина співає і грає на гітарі, Наталя співає під матусин акомпанімент. Виконують кавери і свої пісні. Попри психологічну напругу, яку зараз переживають українці, а особливо вимушені переселенці, родина продовжує свій творчій шлях і допомагає людям емоційно відпочити та підтримує зв'зок з творчою спільнотою.

"Такі зустрічі для них як зустріч зі світом, тому що здебільшого вони або зовсім не ходячи, або малорухливі. При цьому намагаються навіть "пританцьовувати" в такт пісням", - розповідає Галина.

Такі концерти тут проводять щомісячно розповідає жінка. Наташа заспівала пісню Юрія Кукіна "Душа" та свою на вірші Сашка Дерманського, Галина також виконала свої пісні.

Це був не перший виступ бахмутського дуету у Дніпрі після евакуації. Співали в одному з шелтерів для переселенців, брали участь у зустрічі бардів-переселенців (Бахмут, Сєверодонецьк, Харків, Маріуполь) та ін.