Main menu

Куди вивозять жителів окупованої Володимирівки Бахмутського райну?

284262712 671933097236263 2373490882793740147 n dfa12Володимирівку днями окупували сили так званої ДНР, що підконтрольна Росії. Спочатку російські війська стріляли по селу важким озброєнням з тимчасово окупованих територій, є постраждалі, яких встигли вивезти до України, наразі поранені знаходяться у лікарнях на території України та закордоном.

Офіційної інформації по кількості жертв та поранених в Бахмутській районній раді немає, що там відбувається також після окупації невідомо. Ситуація саме з цим населеним пунктом ускладнюється тим, що там не було старости, повідомила голова райради Світлана Кіщенко.

Наша кореспондентка дізналаь від місцевих мешканців, які знаходяться у селі та їх родичів, що окупаційна влада вивозить людей на раніше окуповані території України – Первомайськ та Луганськ, а також у Росію. Дані про це вкрай засекречені, родичі, які шукають своїх близьких навіть не можуть дізнатися чи живі вони зараз.  

У селі формують списки на депортацію. За попередніми даними, окупантам вже вдалося вивезти 20 осіб, ще планують вивезти близько 30. Про подальшу долю жителів села наразі невідомо.

Жителі села намагаються зв’язатися з адміністрацією окупованого Первомайська, аби отримати інформацію про людей, яких вивезли. 

За іншими даними, деякі жителі села виїжджають добровільно, адже мають родичів у Росії чи на окупованих територіях. Проте, одна із жительок села встигла повідомити своїх рідних про те, що потрапила до фільтраційного табору, надалі зв'язок із жінкою обірвався.

Наразі в Бахмутському райні крім Володимирівки окуповані Миронівка, Світлодарськ, селище Новолуганське, у райраді немає інформації по Трипіллю і давно не виходило на зв’язок Верхньокам’янське.

На фото краєвид села Володимирівка - фото зроблено до повномасштабної збройної аресії РФ.