Main menu

В Бахмуті відбудеться АРТ-резиденція. Митці шукають співавторів (Відео)

Перша зустріч з художниками Алевтиною Кахідзе та Євгеном Самборським, які стануть кураторами АРТ-резиденції, відбулася у просторі ідей «Майстерня». Митці розказали про свої проекти, відповіли на питання аудиторії та поділилися ідеями щодо роботи в рамках в Бахмуті.

На зустріч в «Майстерню прийшли» художники, фотографи, активні мешканці міста, які мали змогу познайомитись з творчістю художників з перших спроб в Україні до АРТ-резиденцій в Європі.

 

Алевтина Кахідзе розказала, як створювали свій перфоманс «В Африку гулять». На цю роботу художниця витратила майже вісім місяців, вона була показана на європейському бієнале сучасного мистецтва «Маніфеста», що відбувалася в 2014 році в Ермітажі. Авторка відповідала на 20 питань літа 2014-го року, коли починалася війна в Україні.

Відповідаючи на питання, Кахідзе розповіла, що свій перший перфоманс "Тільки для чоловіків, або Суджений-ряджений, з'явися мені в дзеркалі!", що організувала в галереї Києво-Могилянської академії.

Як повідомила куратор проекту ЗМІНА: Імпульс, що реалізовується фондом ІЗОЛЯЦІЯ Ліза Корнейчук наступна зустріч в рамках проекту відбудеться наприкінці березня, а створення АРТ-об’єкту планують на квітень. Зв’язатися з організаторами, щоб приєднатися до команди проекту можна через групу в Фейсбуці.