Main menu

У Києві бахмутяни можуть скористатися безкоштовними послугами для переселенців

Ганна Петриєнко Полухіна 1 491dc

У Києві продовжує функціонувати Центр підтримки бахмутян. Наразі саме в цьому місці зосереджено найбільший спектр соціальних та гуманітарних послуг для ВПО з Бахмутської громади.

Про це інформує Бахмутська міська рада. 

Зокрема, в Центрі підтримки люди можуть отримати консультації лікарів Центру первинної медичної допомоги Бахмута, фахівців управлінь Пенсійного фонду, соціального захисту населення, Центру зайнятості, Центру надання адміністративних послуг, прокуратури та ін. Також бахмутяни звертаються сюди за психологічною підтримкою, а іноді, й просто щоб поспілкуватися та зустрітися із земляками. 

Нещодавно секретар Бахмутської міської ради Ганна Петриєнко-Полухіна відвідала Центр підтримки бахмутян у Києві. У рамках робочої поїздки вона зустрілася з головою Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирилом Фесиком. Від імені начальника Бахмутської міської військової адміністрації Олексія Реви, секретар ради вручила Подяку пану Кирилу за підтримку та співпрацю у напрямку допомоги жителям Бахмутської громади.

Ганна Петриєнко Полухіна b415a

Ганна Петриєнко-Полухіна у Центрі підтримки бахмутян у Києві. Фото: Бахмутська міська рада

«З моменту організації Центру для бахмутян у місті Київ ми відчуваємо потужну підтримку пана Кирила. У нас багато потреб, але впевнена, що дякуючи нашій співпраці, разом зможемо реалізувати завдання і в подальшому продовжувати надавати допомогу сотням бахмутян», - відзначила Ганна Петриєнко-Полухіна. 

Фото: Бахмутська міська рада

Читайте також: Бахмутяни можуть отримати безплатну правову допомогу в Києві

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!