Main menu

Бігунка з Бахмута стала спортсменкою місяця на Донеччині

Tkachuk Viktoriya athletics 02 02 2023 226fbДонеччина продовжує підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. За результатами лютого майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Вікторія Ткачук стала кращою спортсменкою області з олімпійських видів спорту.

Голосування проводилося серед вболівальників у Facebook, а також експертної групи, повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА. Кращих спортсменів та тренерів місяця визначали за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських та видів спорту серед осіб з інвалідністю. 

На змаганнях олімпійців Вікторія Ткачук представляє місто Бахмут. У лютому вона в бігу на 400 м встановила особистий рекорд (52,39 с) і здобула “бронзу” на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії “Silver” у чеській Остраві. Також бігунка стала третьою на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії “Gold” у польському Торуні. Відповідно звання тренера місяця отримали її наставники: заслужені тренери України, тренери-викладачі Школи вищої спортивної майстерності Олена Чумак та Анатолій Чумак.

Переможцем номінації “Кращий спортсмен” у видах спорту серед осіб з інвалідністю став представник Бахмута, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Микола Жабняк. На міжнародному турнірі з легкої атлетики у ОАЕ він став чемпіоном з метання диска та бронзовим призером у штовханні ядра. Відповідно його наставник, заслужений тренер України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Віктор Лис став кращим тренером.

Додамо, що в категорії “Неолімпійські види спорту” переміг заслужений майстер спорту України з боротьби самбо Владислав Руднєв. Представник Краматорська здобув “золото” чемпіонату України в бойовому розділі серед чоловіків.

Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Читайте також: ФІФА позбавила Україну можливості прийняти чемпіонат світу в 2030 році

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!