Main menu

У Львові лікують підлітка, який врятувався з-під заваленого будинка в Бахмута

335717712 578727040851643 5069673036664990037 n 2c77eСтеля власної кімнати ледь не поховала 16-річного бахмутянина Романа, юнаку дивом вдалося врятуватися з-під завалів дому. Сьогодні його лікують у Центрі “Незламні”, що у Львові.

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Близько третьої ночі в будинок Романа влучив ворожий боєприпас, підлітку вдалося вибратися з-під завалів із травмою голови та правої руки. Рідним юнака теж вдалося вижити. Спершу допомогу Роману надали у лікарні Краматорська. 

Підлітка госпіталізували з мінно-вибуховою травмою правої кисті, відкритим косим переломом двох пальців з довгою лінією зламу та дефектами шкіри. Після Краматорська Романа направляють до Львова, тут хлопець лікується в Першому медичному обєднанні Львова.

Гіпсову пов’язку Ромі замінили на зручніший ортез – це спеціальний фіксатор для лікування опорно-рухової системи або підтримки її патологічно змінених функцій

Щоб загоїти дефект поверхні руки лікарі використовують штучні епідермальні лоскути. Стан підлітка суттєво поліпшується, сьогодні Роман вже на амбулаторному лікуванні. 

Фото: Перше медичне об'єднання Львова

Читайте також: У Броварах бахмутяни можуть отримати ряд реабілітаційних послуг у лікарні

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!