Main menu

Тваринам з Бахмута потрібна допомога на Дніпропетровщині

Screenshot 210 a52e9Для евакуйованих собак, якими опікується Бахмутське товариство захисту тварин «Лада», облаштовують умови перебування. Морози вже почалися, то волонтери терміново мають закупити будівельні матеріали та облаштувати їм теплі місця перебування.

Нагадаємо, що собак вивезли з під обстрілів відважні волонтерки, які до того залишались в Бахмуті, щоб продовжувати піклуватися за тваринами. Вже більш двох місяців майданчик знаходиться в одному з сіл Дніпропетровської області. 

Про потреби нам розказала голова Бахмутського товариства захисту тварин «Лада» Марина Шажко:

«Наші тваринки звикають до нового місця, вони заспокоїлися, почали добре їсти. За цей період у нашому полку прибуло, ми дали прихисток ще 18 тваринкам, яких вивезли з Бахмута та Мар'їнки.  Дуже складно обживатися на новому місці і все починати з нуля.Тваринки знаходяться на території літньої ферми, яка зовсім не пристосована для зими. Тому зараз ми зайняті облаштуванням території, щоб наші діточки мали можливість перезимувати там. 

На майданчику дуже потрібні дрова, матеріали для утеплення та гідроізоляції будок, будівельні матеріали, корма, ліки. Ми змогли врятувати хвостиків із Бахмутського пекла, ми несемо відповідальність за їх життя зараз. Ми дуже сподіваємося на допомогу всіх, кому небайдужі долі наших тваринок! Тільки разом ми - сила,  адже кожен із нас наближає Перемогу на своєму фронті».

Підтримати зоозахисників можна за наступними реквізитами: 

Карта Приватбанку 4731219117592497 (Шажко М.В.)

Карта ПУМБ 5355280210133995 (Шажко М.В.)

Карта Монобанку 4441114426950984 (Шажко М.В.)

Paypal: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фото: Фейсбук

Читайте також: Як бахмутські волонтерки облаштовують притулок для собак на Дніпропетровщині

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!