Main menu

Як працюють пункти Незламності в Бахмуті?

316063 af996В Бахмуті раніше працювало три пункти Незламності, наразі в складних умовах працює тільки два. Тут люди все ще можуть обігрітися, також є Старлінк, тож бахмутяни можуть дізнатися новини.

Про це редакції «Бахмут. IN.UA» повідомив бахмутянин Семіряд Костянтин.

“В Бахмуті працює два пункти Незламності, але із забезпеченням їх є проблеми. Зараз з цим важко, однак військові допомагають дуже. Зв’язку немає, раніше (ред. тижні два-три тому) люди приходили туди, по 20-30 чоловік знаходилися на місці. Коли зв’язок з містом був, там ще люди знаходилися, тай зараз думаю вони є. Інтернет в пунктах Незламності є, там Старлінк”, — каже бахмутянин, він додає що зачасту туди приходили люди, які не бажають евакуюватися з міста

Хліб в Бахмут немає можливості завозити, чоловік каже, що проблемою є дорога, яка прострілюється, адже там йдуть активні бойові дії. По дорозі може їхати тільки спеціалізований бойовий транспорт.

“Ми раніше співпрацювали з представниками ДСНС, з поліцією, коли вони могли ще дітей вивозити. Зараз туди й ДСНС й поліція намагаються не їздити, бо це небезпечно”, — каже бахмутянин.

За словами пана Костянтина, приблизно три тижні тому в пунктах Незламності ще залишалися запаси харчів на місяць. Зараз він не може оцінити запас харчів.

Фото: FEMIDA.UA

Читайте також: Укрзалізниця запускає потяг Львів-Краматорськ: ціна та розклад

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!