Main menu

Засновник Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA»

ГО «Бахмутська Фортеця»
Місія ГО «Бахмутська Фортеця» - громадська організація, яка збирає і доносить до громади інформацію в соціальній, політичній, культурній, економічній сферах, щоб спонукати людей до особистого розвитку і розвитку громадянського суспільства. Діяльність організації спрямована на підвищення громадської активності та свободі слова. 

Візія ГО «Бахмутська Фортеця»

Активна громада, яка на принципах гідного партнерства разом з органами місцевого самоврядування приймає рішення по життєдіяльності і розвитку громади, в якій влада є підзвітною громадянам. Володіє об’єктивною інформацією події в місті і країні.

По питанням контенту, розміщення реклами та авторських матеріалів можна звертатись до:

Редактора сайту Ганни Бокової – 0953076330, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Журналіста сайту Олени Щекодіної – 050 347 90 76, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Звертаємо Вашу увагу, що матеріали, надіслані на електронні адреси редакції можуть бути використані відповідно до правил Публічного договору про порядок відбору та використання авторських матеріалів і передачі авторських прав.

Адреса

м.Бахмут, вул.Незалежності, 73 (5-й поверх оф.505)