Міжнародне товариство Червоного Хреста в Україні — це одна з великих гуманітарних організацій, котра продовжує надавати різноманітну допомогу громадянам та громадянкам України. Її представники регулярно надають як харчові продукти та різні побутові товари, так і грошову допомогу вразливим категоріям населення.
Редакція Бахмут IN.UA розповідає про допомогу від Червоного Хреста та те, хто може її отримати.
Гуманітарна допомога від Червоного Хреста
Червоний Хрест — це одна з найбільших гуманітарних організацій у світі, яка вже понад сто років надає комплексну гуманітарну допомогу та підтримку вразливих категорій населення. Вона реалізовує власні проєкти в Україні, зокрема вони:
- забезпечують гуманітарною допомогою людей, які мають потреби у продуктах харчування, гігієнічних наборах та інших речей для покриття базових потреб людей;
- допомагають державі у реагуванні на всі надзвичайні ситуації в країні;
- надають психосоціальну підтримку тим, хто цього найбільше потребує;
- впроваджують проєкти з фізичної та психологічної реабілітації;
- здійснюють догляд вдома за одинокими людьми.
Як отримати допомогу від Червоного Хреста
Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) регулярно надає різноманітну допомогу, про яку її представники повідомляють на власних інтернет-ресурсах, у тому числі й через сайт redcross.org.ua. Аналогічна ситуація з регіональними представництвами організації.
Умови надання зазвичай різні та направлені на певні групи населення. Зазвичай, локальні видачі гуманітарних наборів здійснюються для:
- ВПО;
- пенсіонерів, які старше 60 років;
- сімей з неповнолітніми дітьми;
- людей з інвалідністю I та II групи;
- багатодітних родин;
- вагітних жінок.
Додаткову консультацію можна отримати на гарячій лінії Червоного Хреста за номером 0 800 300 155.
Як взяти участь у проєктах Червоного Хреста
Наразі в Україні реалізовується два проєкти, які підпорядковуються Червоному Хресту — REDpreneurUA та “Перезавантаження”.
Перша — це міжнародна франшиза для підтримки підприємництва в Україні, яка є частиною глобальної ініціативи з підтримки соціально відповідального підприємництва та економічної стійкості вразливих груп населення. В межах цього проєкту регулярно проходять навчальні заходи та майстер-класи для людей, котрі прагнуть створити та реалізувати підприємницькі плани. По закінченню навчання з’являється можливість отримати гранти від 5 000 (220 000 гривень) до 15 000 (660 000 гривень) євро для того, щоб допомогти бенефіціарам втілити бізнес-ідеї. Наразі проєкт вже реалізовує навчання, по завершенню якого буде анонсована нова реєстрація.
“Перезавантаження”
Головна мета другого проєкту — допомогти громадянам, які мають складнощі з працевлаштуванням, здобути нові навички та знання для загального професійного вдосконалення. Його реалізовують в п’яти областях України, а саме у:
- Черкаській;
- Миколаївській;
- Кіровоградській;
- Тернопільській;
- Вінницькій.
У межах проєкту обіцяють надавати людям доступ до інформаційних сесій та консультацій, які дозволять створити індивідуальний план подальшого навчання людини. Зазначається, що ініціатива передбачає повну оплату навчання на курсах та набуття цифрової грамотності.
Для участі в проєкті та отримання інформації щодо подачі заявки потрібно звернутися до регіональних представництв організації:
- у Черкаській області потрібно зателефонувати за номером +380 (96) 309 8873 або на гарячу лінію 0 800 332 656. Також можна звернутися за адресою: місто Черкаси, вулиця Чорновола, 157;
- у Миколаївській області потрібно зателефонувати за номером +380 (67) 337 3536 або на гарячу лінію 0 800 332 656. Також можна звернутися за адресою: місто Миколаїв, вулиця Водопровідна 34/113-4а;
- у Кіровоградській області потрібно зателефонувати за номером +380 (99) 172 1882 або на гарячу лінію 0 800 332 656;
- у Тернопільській області потрібно зателефонувати за номером +380 (50) 045 0712 або на гарячу лінію 0 800 332 656. Також можна звернутися за адресою: місто Тернопіль, вулиця Мостова бічна, 6;
- у Вінницькій області потрібно зателефонувати за номером +380 (43) 261 1093 або на гарячу лінію 0 800 332 656. Також можна звернутися за адресою: місто Вінниця, вулиця Грушевського, 12.
Читайте також:
- Прописка в Україні: що це за документ та як його оформити у 2025 році
- В Україні спростили умови отримання виплат для евакуйованих з Донеччини
- Як військовим з УБД стати в чергу на квартиру
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!