Main menu

Громадська рада Бахмуту протестує проти підвищення тарифів

Члени Громадської ради звернулися до Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України з проханнямдонести вимоги Всеукраїнського маршу протесту проти підвищення тарифів до членів Уряду та Верховної Ради України.

"Згідно діючого Положення, Громадська рада при Міністерстві соціальної політики України є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сферах зайнятості населення, трудових відносин, соціального захисту населення, надання соціальних послуг, а також здійснення громадського контролю за діяльністю Міністерства соціальної політики та налагодження ефективної взаємодії з громадськістю.

Ми, Ваші коллеги - члени Громадської ради при виконавчому комітеті Бахмутської міської ради, звертаємося до Вас з проханням підтримати разом з нами усі вимоги учасників Всеукраїнського маршу протесту – представників профспілкових організацій і трудових колективів України і усім разом висловити категоричний протест у зв’язку із шоковим підвищенням ціни на природний газ, електроенергію, воду, теплопостачання, яке спричинило двократне зростання тарифів на житлово-комунальні послуги для населення без компенсуючого підвищення зарплат та пенсій, що є грубим порушенням діючої Конституції України, а саме ст. ст. 43,48.

У нашому регіоні, який знаходиться на сході України та так потребує стабілізації ситуації, усе це разом ставить більшість сімей нашої громади на межу виживання та створює джерело соціальної напруги, ведучі до комунального та соціального геноциду пересічних українців.

Ми звертаємося до Вас з проханням підтримати наше звернення та зробити все можливе, щоб ці вимоги були розглянуті членами Уряду та Верховної Ради України.

Сподіваємося, що наш лист не залишиться без Вашої уваги", - зазначили члени Громадської ради Бахмуту.

DSCF9725 5b9a9"Мені не потрібна субсидія, я хочу отримувати гідну пенсію, щоб мій син отримував гідну зарплатню і ми мали змогу платити за житлово-комунальні послуги без допомоги держави", - зазначила ініціатор звернення секретар Громадської ради Валентина Долинська.

DSCF9726 466d3Юрій Гейлер - член ради і голова ОСББ зазначив, що додаткове навантаження на співвласників багатоквартирних будинків створює підвищення тарифів на обслуговування ліфту. Компанія OTIS підвищила свої тарифи на 30% відсотків.