Main menu

Заради об’єктивності і чесності: в Бахмуті змінили процедуру голосування за Бюджет участі

31 572a4Відтер не можна делегувати своє право на голосування, надавши документи ініціаторам проекту. У разі підтримки одного чи декількох проектів треба буде голосувати он-лайн чи особисто прийти з паспортом у відділ внутрішньої політики Бахмутської міської ради.

«Ми не можемо відмовити громадянам проголосувати у паперовому варіанті і будемо продовжувати приймати заявки, але тільки особисто», - повідомила при розгляді питання по умовам проведення конкурсу Бюджету участі на 2020-й рік начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих.

Про те, що збір заяв бюджетними та комунальними організаціями, від своїх клієнтів та працівників створює не рівні умови для всіх учасників конкурсу та надає варіанти маніпуляцій неодноразово підкреслювали представники громадської організації «Бахмутська Фортеця». На третій рік існування конкурсу цю думку підтримала секретар міської ради Світлана Кіщенко.

«Бентежить ситуація, коли комунальні підприємства, що беруть участь у конкурсі, приносять у паперовому варіанті сотні заяв. Для підвищення чесності та об’єктивності голосування, ми впроваджуємо особисту участь голосуючих», - прокоментувала Кіщенко.

Всі умови по Бюджету участі на 2020-й рік можна подивитись за посиланням на сайті Бахмутської міської ради.