Main menu

В Бахмуті формується Молодіжна рада. До 12 квітня приймаються заявки від кандидатів

IMG 7159 8754eПодати заяву на участь можна від громадської організації, що працює у сфері молодіжної політики, чи від навчального закладу чи організації, що працює з молоддю. Від одної організації може бути обраний один кандидат віком від 14 до 35 років. Заяви приймає Управління молодіжної політики та у справах дітей. Установчі збори призначені на 10 травня, заяви припиняють приймати на цьому тижні.

Про це повідомляється на сайті Бахмутської міської ради.

Як повідомили сайту у відділі молодіжної політики на сьогодні подано 5 заяв, максимальна кількість членів Молодіжної ради 35 чоловік.

Рішення про створення Молодіжної ради, затвердження Положення про її діяльність та затвердження складу дорадчого органу буде прийматися виконкомом Бахмутської міської ради в червні.

Головною метою створення Молодіжної ради є сприяння участі молоді у місцевому самоврядуванні, а саме в процесі розроблення проектів рішень у молодіжній сфері, залучення молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя міста.

До заяви треба додати:

  • рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в громадському об’єднані, контактної інформації;
  • згода на обробку його персональних даних.

Документи можна подати в електронному вигляді, але до установчих зборів бажано принести в Управління в паперовому варіанті заяву та рішення про делегування на участь у зборах.