
Російська армія має нові просування на Донеччині. Ворог пройшов вперед у Покровському і Бахмутському районах.
Про ситуацію на фронті повідомляє Бахмут IN.UA.
Просування рф на Донеччині
За даними аналітиків DeepState, протягом минулої доби, 18 грудня, російська армія мала просування у двох районах — Покровському і Бахмутському. Зокрема, на Покровському відтинку ворог пройшов вперед у напрямку Добропілля. Просування фіксують поблизу сіл Никанорівка і Панківка. Нагадаємо, що ці населені пункти були раніше звільнені в межах контрнаступу ЗСУ на Добропільському напрямку.

Загалом, за твердженням Генштабу, минулої доби на Покровському напрямку українські захисники зупинили 50 штурмів. Росіяни атакували в районах Красного Лимана, Родинського, Мирнограда, Покровська, Котлиного, Удачного, Молодецького, Філії та в бік Торецького, Нового Шахового і Новопавлівки.
У Бахмутському районі окупанти просунулись поблизу села Дронівка Сіверської громади.

За інформацією Генштабу ЗСУ, минулої доби в Бахмутському районі ворог провів три атаки. Їх зафіксували в районах Серебрянки та Званівки.
Втрати рф за 18 грудня
За даними Генштабу ЗСУ, протягом 18 грудня російська армія втратила:
- близько 1220 військових;
- 1 танк;
- 10 бойових броньованих машин;
- 18 артилерійських систем;
- 1 РСЗВ;
- 426 БПЛА оперативно-тактичного рівня;
- 111 одиниць автомобільної техніки.
Читайте також:
- ЗСУ вдарили по складу дронів у Макіївці та позиціях військ рф у Донецьку
- DeepState фіксує зміни на фронті біля Званівки та в Покровську: карта
- ISW звинувачують у внесенні сумнівних даних про захоплення Мирнограда, щоб підіграти гравцям на ставках
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

