Бахмутян запрошують взяти участь у конкурсі малюнків, приуроченому до Дня Незалежності

Микола Ситник 12:21, 19 Серпня 2023

З нагоди Дня Незалежності України відбудеться ІІІ всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?». До участі запрошують дітей з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводять благодійний фонд «Об’єднання світових культур» United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея.

Конкурс має на меті:

  • культурно-освітній розвиток, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; 
  • соціальну підтримку талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; 
  • популяризацію волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану.

Хто може долучитися?

До участі запрошують дітей віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. 

Умови участі

Конкурс проводиться за двома категоріями – малюнок та фотографія. У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається у одній з чотирьох вікових номінацій, у категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною. 

Роботи повинні бути автентичними та не порушувати авторські права інших осіб.

Малюнок

Номінації в категорії «Малюнок»:

  • перша Молодша група (від 4 до 6 років);
  • друга Молодша група (від 7 до 10 років);
  • середня група (від 11 до 14 років);
  • старша група (від 15 до 18 років).

Малюнок має бути виконаний в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3.

У цій категорії один учасник може подати не більше трьох конкурсних робіт на одну чи три різні тематики («Нащадки славних козаків», «Герої без зброї», «Історична постать України», «З піснею до Перемоги», «Рідний край», «Українські традиції» тощо).

Фотографія

Категорія «Фотографія» не містить окремих номінацій та вікового розподілу. 

На конкурс одна дитина чи група дітей можуть подати не більше п’яти світлин (конкурсних робіт), які відображають волонтерські ініціативи, спрямовані на допомогу українським військовим, переселенцям, постраждалим внаслідок війни, тваринам тощо.

Разом із фото надається опис (до п’яти речень) зображеної волонтерської ініціативи, а саме: в чому полягала волонтерська ініціатива: ким, де, коли і для кого вона проводилася, кому і як в її результаті допомогли.

Як відправити роботу?

Конкурсні роботи подаються виключно в електронному форматі (відскановані чи якісно сфотографовані у форматі jpg, jpeg, png). 

Для цього необхідно заповнити Google-форму за посиланням.

Робота разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого описання зображеного на малюнку чи фото) подається до Організаційного комітету.

Дедлайн прийому робіт

Прийом конкурсних робіт триває до 24 серпня включно.Оголошення переможців конкурсу відбудеться 31 серпня на сайті та у соціальних мережах Благодійного фонду «Об’єднання світових культур». За всіма оголошеннями щодо етапів проведення конкурсу слідкуйте також у соціальних мережах: Facebook-сторінка UWCFInstagram-сторінка UWCF.

Читайте також: Українців за кордоном закликають доєднатися до Живого ланцюга напередодні Дня Незалежності

Фото: United World Cultures Foundation

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Підбірка цікавих костюмів для дітей на Геловін

Геловін 2023: підбірка цікавих ідей для дитячих костюмів

Геловін — цікаве свято, яке прийшло в Україну з Заходу. Його відзначають у ніч на 1 листопада. Ще кілька років тому українці були байдужими до […]

13:31, 30.09.2023 Микола Ситник

Можна показувати себе з кращого боку, але не брехати: експертка розповіла, як правильно скласти резюме

Правильне оформлення резюме є ключовим елементом успішного пошуку роботи. Адже, воно створює перше враження про вас як про кандидата. Вам потрібно вміти підсвітити свої сильні […]

Гуманітарний центр з Бахмутом у серці

Гуманітарні штаби Донеччини: де ВПО можуть отримати допомогу

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької області в 16 регіонах та 27 містах України діють 70 гуманітарних штабів, центрів або хабів. У цих […]

13:55, 29.09.2023 Микола Ситник
ід картка оформити

Паспортний сервіс, ЦНАП та Дія: як отримати картку ID

Сьогодні більшість українців переходять на електронні документи, а також оформляють картку з електронним носієм. Як отримати ID-паспорт в Україні, скільки коштує така послуга та де […]

Українці закордоном

Без пільг в Чехії й офіційної роботи в Польщі: які зміни чекають біженців з України

За даними Мінекономіки, від початку війни з України виїхало 6,2 млн українців, які наразі перебувають за кордоном. Українські біженці живуть у Європі, США, Азії. За […]