
За добу на напрямках у Донецькій області зафіксували 113 бойових зіткнень. Найбільше атак армія РФ здійснила на Покровському, Слов’янському та Костянтинівському напрямках.
Про ситуацію на фронті, читайте в матеріалі Бахмут IN.UA.
Яка ситуація на фронті в Донецькій області станом на 6 липня
У Донецькій області протягом минулої доби українські військові відбили 113 атак армії РФ. Найбільшу активність російські війська вели на Покровському, Слов’янському та Костянтинівському напрямках. Про це повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 08:00 6 липня.
На Лиманському напрямку російські війська дев’ять разів намагалися прорвати оборону Сил оборони. Бої точилися в районах Ставків та Діброви, а також у напрямках Греківки й Новоселівки.
Одним із найактивніших залишався Слов’янський напрямок. Тут українські військові відбили 33 штурми. Армія РФ намагалася просунутися в районах Закітного, Кривої Луки та Різниківки, а також у напрямку Рай-Олександрівки.
На Краматорському напрямку протягом минулої доби штурмових дій не зафіксували.
На Костянтинівському напрямку Сили оборони відбили 16 атак. Противник намагався наступати поблизу Русиного Яру, Плещіївки, Іванопілля, Костянтинівки, Іллінівки, а також у напрямках Олександро-Шультиного та Степанівки.
Найбільш напруженою ситуація залишалася на Покровському напрямку. Тут українські військові зупинили 30 атак армії РФ. Російські підрозділи вели наступальні дії поблизу Білицького, Новоолександрівки та Сергіївки, а також у напрямках Мирного, Новопавлівки, Шевченка, Котлиного, Новопідгородного, Кучерового Яру, Вільного, Нового Донбасу, Дорожнього, Гришиного та Удачного.
На Олександрівському напрямку українські оборонці відбили чотири атаки. Російські війська намагалися просунутися у напрямках Воскресенки, Новогригорівки, Олександрограда та Вербового.
Загалом за добу Генеральний штаб ЗСУ зафіксував 113 бойових зіткнень на напрямках, що охоплюють територію Донецької області. Найбільша кількість атак припала на Покровський, Слов’янський та Костянтинівський напрямки.
Втрати армії РФ за добу 6 липня
За даними Генерального штабу ЗСУ, протягом минулої доби Сили оборони України знешкодили 1420 російських військових.
Також українські військові знищили або пошкодили:
- 7 танків;
- 16 бойових броньованих машин;
- 63 артилерійські системи;
- 1 реактивну систему залпового вогню;
- 3 засоби протиповітряної оборони;
- 12 наземних робототехнічних комплексів;
- 3 крилаті ракети;
- 1979 безпілотників оперативно-тактичного рівня;
- 580 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн;
- 4 одиниці спеціальної техніки.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення Росія, за оцінкою Генерального штабу ЗСУ, втратила близько 1 411 050 військовослужбовців.
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

