
1 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій (ССО) вдарили по трьох військових об’єктах російської армії на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини, знищивши, зокрема, будівлю з особовим складом ворога в Покровську.
Про це повідомили в командуванні ССО.
Знищення військових об’єктів росіян на ТОТ
У ніч на 1 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій України провели серію ударів по російським військовим об’єктів у тилу противника на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, відомо, що бійці застосували ударні безпілотники, якими було знищено будівлю в Покровську та склад боєприпасів 51 загальновійськової армії рф у Білоярівці, що на Донеччині.
Крім того, ще однією ціллю став склад паливно-мастильних матеріалів 3 мотострілецької дивізії армії РФ, що знаходився в Денежниковому на окупованій Луганщині. Ураження здійснили на відстані понад 60 кілометрів від лінії бойового зіткнення.
Читайте також:
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!
