В Бахмуті підвищують комунікацію громади та міської ради

Семаковська Тетяна 17:11, 23 Червня 2016

DSCF9381 c3370

Сьогодні в Бахмуті відбувся круглий стіл, де місцеві координатори ГО “Сильні громади” разом з громадськістю, депутатами, представниками інформаційного відділу міськради обговорювали прозорість, відкритість і ефективність комунікації Бахмутської міської ради. Присутні зійшлись на думці, що брак комунікації влади з громадою існує, і його потрібно виправляти. Метою зустрічі була не критика, а потреба розробити суспільний план дій по виправленню виявлених в результаті моніторингу недоліків.

Депутати міськради Володимир Бойко та Вікторія Лещінер підтримали пропозицію створити інформаційний стенд для розміщення інформації про склад і роботу міськради, додати біографії депутатів на сайт міськради.

«Можливо треба розробити міні плакати, з основною інформацією про депутата та розмістити їх в приміщенні ЦНАП, де є вільний вхід» – запропонував Володимир.

DSCF9386 d1f5b

Більшість підтримала необхідність розробки положень про звітність депутатів. Досвідом зі своєї депутатської діяльності поділився громадський активіст Петро Тутов.

Також Петро Тутов та Володимир Бойко зазначили, що якби депутати не заходили до міської ради відповідно «внутрішніх списків», то депутати були б зацікавлені звітуватись.

«В часи моєї депутатської діяльності, я завжди звітувався про роботу на своєї ділянці. На такі зустрічі приїжджав голова міста, а мешканці району досі пам’ятають мої виступи. Роботи звіти – це не складно, це обов’язок кожного депутата. Такі дії з боку депутатів будуть зближати з його виборцями» – розповів Тутов.      

Депутат Бахмутської районної ради Едуард Акименко заявив, що говорити про комунікацію райради з громадою взагалі не можливо, бо навіть немає комунікації з депутатами. Апарат ради навіть не дає відповіді на депутатські запити.  Координатор руху «Сильні громади» Валентин Красноперов поділився позитивним досвідом співробітництва по цим питанням з уповноваженим з прав людини ВР.

DSCF9373 55143

В процесі дискусії також зрозуміли, що існують проблеми не тільки в комунікації влади і громади, але й комунікації виконкому і міськради. Депутати підтвердили, що частину рішень, які приймає виконком (наприклад тарифи) навіть не доводять до депутатів. Слабким місцем також є висвітлення рішень по земельним питанням, тому вирішили підготувати запит, щоб зрозуміти процес розподілу комунальної власності.

В підсумку вирішили розглянути методологію і разом сформулювати пропозиції.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]