На рассыпающийся асфальт по Обороне и Петровского нет ни одного акта (ВИДЕО)

Семаковська Тетяна 08:25, 6 Квітня 2016

DSCF7455 bba62Асфальт по улице Садовой (бывшая Петровского) уложен волнами и уже требует ремонта, на Обороне дорожное покрытие местами просто рассыпается. На ремонт этих дорог было потрачено больше 8 миллионов гривен средств налогоплательщиков и около 200 тысяч гривен составила оплата за технадзор.

На вопрос, членов Общественного совета сколько актов о несоответствующем состоянии покрытия было уже составлено, представители Бахмутского городского совета сообщили, что пока ни одного. За полгода не удалось “уговорить” подрядчика обследовать объект.

На обращение общественников рассказать какие меры принимаются в связи с тем, что покрытие уложенное в прошлом году уже рассыпается из отдела развития городского хозяйства пришел такой письменный ответ:

“На виконання протокольного засідання Громадської ради при виконавчому комітету від 01.03.2016 № 8 відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради надає наступну інформацію.

Виконавцем робіт з капітального ремонту доріг по вул. Оборони,            вул. Петровського у 2015 році виступала підрядна організація  товариство з обмеженою відповідальністю «Данком».

Роботи по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) дороги по вул. Оборони м. Артемівськ» виконані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення (будівництво, капітальний ремонт,реконструкція) інфраструктури в Донецькій та Луганських областях» на загальну суму 1 617,467 тис.грн.

Роботи по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Петровського м. Артемівськ» виконані  за рахунок коштів з обласного бюджету на загальну суму 6 345,487 тис.грн.

Строк гарантії на виконані роботи визначається Договором. Відповідно до договору підряду гарантійний термін на виконані роботи з капітального ремонту доріг складає 36 місяців. Виявлені в цей період руйнування асфальтобетонного покриття на інші недоліки, обумовлені виконанням робіт з порушенням діючих норм і правил, оформлюються актом, що підписуються сторонами з указівкою термінів їх усунення. Підрядник зобов’язаний усунути виявлені недоліки в порядку, визначеному актом про їх усунення”.

DSCF7456 953fc

Ремонт на участке дороги, от ул. Леваневского до пер.Артема

как раз, там где в декабре уложили новое асфальтовое покрытие

Он был подписан начальником отдела развития городского хозяйства Светланой Жеребятьевой, но на заседание пришла специалист отдела Наталья Орел. По ее словам, работы по укладке асфальта по улице Обороне закрыли в сентябре 2015 года, но из-за зимы до сих пор не обследовали качество. При этом зима не помешала работам по укладке асфальта на улице Садовой (бывшей Петровского), дорогу делали в декабре. Причем 120 тысяч гривен было уплачено за технадзор, то есть проверку качества асфальтового покрытия, которое уже ремонтировали. Специалист отдела развития городского хозяйства безусловно лукавит, когда говорит, что обследований этой дороги не было, ведь на отремонтированном участке в феврале проводился ремонт, свидетелем которого был журналист нашего сайта. Орел также сообщила, что в ближайшие дни подрядчика все-таки “уговорили” приехать на составление дефектных ведомостей.

DSCF7457 eb3fbDSCF7460 e1535

На вопрос о контроле качества асфальтового покрытия, инициированный членами Общественного совета на мартовском заседании, так и не удалось получить полного ответа. Надеемся, что редакция нашего сайта сможет принять участие в обследовании как и обещали работники горсовета.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]