На рассыпающийся асфальт по Обороне и Петровского нет ни одного акта (ВИДЕО)

Семаковська Тетяна 08:25, 6 Квітня 2016

DSCF7455 bba62Асфальт по улице Садовой (бывшая Петровского) уложен волнами и уже требует ремонта, на Обороне дорожное покрытие местами просто рассыпается. На ремонт этих дорог было потрачено больше 8 миллионов гривен средств налогоплательщиков и около 200 тысяч гривен составила оплата за технадзор.

На вопрос, членов Общественного совета сколько актов о несоответствующем состоянии покрытия было уже составлено, представители Бахмутского городского совета сообщили, что пока ни одного. За полгода не удалось “уговорить” подрядчика обследовать объект.

На обращение общественников рассказать какие меры принимаются в связи с тем, что покрытие уложенное в прошлом году уже рассыпается из отдела развития городского хозяйства пришел такой письменный ответ:

“На виконання протокольного засідання Громадської ради при виконавчому комітету від 01.03.2016 № 8 відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради надає наступну інформацію.

Виконавцем робіт з капітального ремонту доріг по вул. Оборони,            вул. Петровського у 2015 році виступала підрядна організація  товариство з обмеженою відповідальністю «Данком».

Роботи по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) дороги по вул. Оборони м. Артемівськ» виконані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення (будівництво, капітальний ремонт,реконструкція) інфраструктури в Донецькій та Луганських областях» на загальну суму 1 617,467 тис.грн.

Роботи по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Петровського м. Артемівськ» виконані  за рахунок коштів з обласного бюджету на загальну суму 6 345,487 тис.грн.

Строк гарантії на виконані роботи визначається Договором. Відповідно до договору підряду гарантійний термін на виконані роботи з капітального ремонту доріг складає 36 місяців. Виявлені в цей період руйнування асфальтобетонного покриття на інші недоліки, обумовлені виконанням робіт з порушенням діючих норм і правил, оформлюються актом, що підписуються сторонами з указівкою термінів їх усунення. Підрядник зобов’язаний усунути виявлені недоліки в порядку, визначеному актом про їх усунення”.

DSCF7456 953fc

Ремонт на участке дороги, от ул. Леваневского до пер.Артема

как раз, там где в декабре уложили новое асфальтовое покрытие

Он был подписан начальником отдела развития городского хозяйства Светланой Жеребятьевой, но на заседание пришла специалист отдела Наталья Орел. По ее словам, работы по укладке асфальта по улице Обороне закрыли в сентябре 2015 года, но из-за зимы до сих пор не обследовали качество. При этом зима не помешала работам по укладке асфальта на улице Садовой (бывшей Петровского), дорогу делали в декабре. Причем 120 тысяч гривен было уплачено за технадзор, то есть проверку качества асфальтового покрытия, которое уже ремонтировали. Специалист отдела развития городского хозяйства безусловно лукавит, когда говорит, что обследований этой дороги не было, ведь на отремонтированном участке в феврале проводился ремонт, свидетелем которого был журналист нашего сайта. Орел также сообщила, что в ближайшие дни подрядчика все-таки “уговорили” приехать на составление дефектных ведомостей.

DSCF7457 eb3fbDSCF7460 e1535

На вопрос о контроле качества асфальтового покрытия, инициированный членами Общественного совета на мартовском заседании, так и не удалось получить полного ответа. Надеемся, что редакция нашего сайта сможет принять участие в обследовании как и обещали работники горсовета.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]