Керівник Артемівської поліції зізнався, що слідство недопрацьовує, а робітників звільняють за зловживання спиртних напоїв (Відео)

Семаковська Тетяна 09:51, 16 Лютого 2016

DSCF7354 a2de5У понеділок на брифінгу керівник Артемівської поліції Володимир Гончаров зазначив, що з моменту початку реформи минуло близько 100 днів, тобто можна підвести проміжні підсумки. Гончаров виділив проблемні підрозділи, розповів про дату атестаціі і звільнення працівників поліції, повідомив, що найближчим часом в поліції з’явиться свій сайт.

«Бачу дві служби, де в нас найбільше проблем. Це – слідчий підрозділ і підрозділ патрульної поліції, а саме працівники дорожньо-патрульної служби,тобто ДАІ. Найбільше скарг з боку населення надходить на працівників слідства, а саме на тяганину у справах. У більшості випадків це дійсно провина слідства. Багато є питань по патрульної поліції, не всі завдання, котрі їм ставляться вони виконують якісно”, – доповів Гончаров.

З приводу атестаціі правоохоронець зазначив, що за затвердженим графіком атестація Артемівської поліціі відбудеться у серпні цього року.

Оцінюючи успіхи реформи, Гончаров підкреслив, що за опитуванням городян, яке проводилося через інтернет, люди не відчули особливих змін у поліції.

“В опитуванні брала участь невелика кількість городян. Найближчим часом у нас буде працювати свій сайт, там вже більше людей зможуть дати оцінку роботі поліції”, – додва він.

Щодо питання про звільнення працівників, Гончаров відмітив, що деякі співробітники звільнені за дисциплінарні проступки, пов`язані з неналежним відношенням до своїх службових обов`язків, а саме зловживання спиртних напоїв.

На зауваження представників громадськості оприлюднювати фамілії цих людей керівник відділу довів, що це персональні данні не належні до розголошення.

Також відповідаючи на запитанні громадян, керівник розказав, що за тиждень Артемівська поліція направила до суду три справи по виготовлення самогону, але максимальний штраф передбачений за це адміністративне правопорушення складає 170 гривень, такий розмір не лякає людей і вони продовжують займатися цим незаконним бізнесом далі.

Доречі відкрито всеукраїнський кулцентр для інформування про роботу Національної поліції телефон – 0 800 50 02 02

ANkG 20tydI 9553d

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]