Росіяни мають розпочати визвольний похід на своїй території, – воєнний кореспондент

Семаковська Тетяна 10:29, 7 Грудня 2022

Screenshot 187 9ddb0Воєнний кореспондент Роман Попков в ефірі «Радіо НВ» розповів, що він побачив перебуваючи на фронтовій лінії в Бахмуті.

Роман Попков, поділився в ефірі «Радіо НВ» чи можуть, на його думку, російські добровольці, а саме легіон «Свободи росії» стати силою, для зсуву російського режиму:

«Щодо легіону «Свободи росії», я впевнений, що вони існують. В Бахмуті я їх бачив, вони діють від Торецька до Бахмута невеликими групами й розподілені серед позицій ЗСУ. Я думаю дуже важливо, що ці підрозділи існують. Коли Україна вижене росіян за територію своїх кордонів, вона не буде заходити на територію росії. Саме тому, мають бути озброєні росіяни, які увійдуть та території федерації й почнуть свій визвольний похід».

Щодо ситуації в Бахмуті та роботи «вагнерівців» на цьому напрямку, Роман запевняє, що для військових планів місто не є важливим, але Пригожин вчепився в кордони: 

«Бахмут не має ключового значення для військових планів. Пригожин та його армія просто вчепились в кордони міста й намагаються пересуватись далі ціною гори трупів своїх солдатів. Українські військові налаштовані оптимістично, вони готові захищати місто, хоча воно вже дуже зруйноване. Його обстрілюють з дуже важкої артилерії. Колосальний воєнний злочин, ось ще таке зараз Бахмут».

Навіщо Пригожину так триматись за Бахмут, розповідає воєнний кореспондент:

«Якщо Пригожин покладе стелу «Бахмут» до ніг путіна, то він себе в очах імператора виділить на фоні російських генералів. Але подивимось чи це вийде в нього, бо ЗСУ це не дозволять зробити». 

Фото: телеграм-канал «Свобода росії»

Читайте також: Бахмутські кліщі для Донеччини: чому росії так важливо захопити Донбас

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]