Тренерка з Бахмута Олена Ковригіна відновила бізнес на Сумщині

Семаковська Тетяна 13:51, 2 Листопада 2022

123 0949cУ Бахмуті Олена заснувала фітнес-центр Women Fit. Спортсменка каже: свою роботу любить й вирішила не припиняти тренування з учнями, а продовжити їх у новому місті. Саме зараз вона радить знаходити час на спорт, щоб мати сили підтримувати своїх дітей та свою країну.

Олена Ковригіна виїхала з Бахмуту в кінці травня, після того, як на її вулицю прилетіла російська ракета та зруйнувала її будинок. Жінка разом з родиною переїхала до міста Лебедин у Сумській області.

«Місяць я погорювала, тому що втратила бізнес, втратила будинок. А потім взяла себе в руки й почала шукати місце для свого центру Women Fit. Зрозуміла, що треба рухатися далі, треба допомагати людям, працювати на свою країну. Допомагати армії. Й оскільки я людина спортивна, без спорту не можу жити. Тому так почалося моє друге життя: життя моє і мого центру», ‒ розповідає засновниця жіночого фітнес-центру Women Fit Олена Ковригіна.

310454805 2049394858782713 314859016925617959 n ca917

                                                                                     Олена Ковригіна

У Лебедині Олена знайшла приміщення для свого фітнес-центру й продовжила тренування, які вела в Бахмуті. У центрі працює сама. Нині на її заняття приходять як місцеві, так і переселенці з Донецької області. Олена Ковригіна каже: під час війни потрібно піклуватися про здоров’я свого тіла.

«Не обов’язково йти в зал, тому що зараз таке скрутне становище. Можна вдома займатися. Можна онлайн займатися. Можна зайти на мою сторінку, дивитися, які там вправи й теж вдома робити це все. Спорт він допомагає нам бути сильнішими, зібраними. Сильнішими не тільки фізично, а й духом. І це нам допомагає вистояти в цей нелегкий час. Тому що зараз наша задача, українців всіх, вижити. Вижити, щоб не сталося. Тому спорт звичайно повинен бути в житті кожної людини», ‒ говорить тренерка.

Олена e23bc

                                                                                    Олена Ковригіна

Олена Ковригіна каже: після виїзду з Бахмуту, її вулицю знову обстріляли росіяни.

«Я стежу за подіями звичайно. І душа болить. Серце болить. Хочеться додому, тому що там можна сказати, все життя. Там  я прожила 13 років. Там друзі, там починалася моя спортивна кар’єра. Там дуже багато гарних подій в моєму житті траплялося. Звичайно я хочу повернутися додому. Але якщо там буде безпечно», ‒ каже спортсменка.

Людям, які втратили домівки через війну Росії проти України, Олена Ковригіна радить не втрачати віру в життя.

«Бути сильними заради себе, заради своїх дітей, щоб вони бачили, що їхні батьки сильні та теж не хвилювалися. Все ми переживемо. Все буде добре. І всі повернуться додому. Головне ‒ триматися разом. Любити свою Україну і вірити в її перемогу. Себе треба налаштовувати, щоб не думати про погане. Я впевнена – ми всі повернемось додому і Україна переможе!» ‒ говорить засновниця Women Fit Олена Ковригіна.

 Фото Олена Ковригіна

Читайте також: Поліцейські Бахмута допомагають літнім людям з продуктами та евакуацією:номер телефону

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.

 

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]