Бахмутський пологовий будинок призупинив роботу

Семаковська Тетяна 13:23, 6 Квітня 2022

Бахмутський пологовий будинок

Вагітним повідомили і скерували у сусідні міста, де пологові будинки продовжують працювати, а краще порадили евакуюватись. До цих відділень жінку може довезти «Швидка» – для виклику потрібно звертатись за номером 103. Також призупинили свою роботу пологові будинки в Слов’янську, Добропіллі, Краматорську. Ситуацію прокоментував завідуючий пологового відділення Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування м.Бахмута Андрій Кулешов.

«Голова військово-цивільної адміністрації Доецької області Павло Кириленко оголосив евакуацію. Співробітники почали вивозити своїх родичів. У цих умовах надавати кваліфіковану медичну допомогу неможливо. За погодженням з Департаментом охорони здоров’я та Швидкою допомогою було розроблено маршрути переміщення породіль у сусідні міста, де працюють пологові відділення – в Лиман, Торецьк, Костянтинівку, Мирноград, Покровськ, Селідово. Лікарі жіночої консультації обдзвонювали вагітних і рекомендували переміститися в безпечні райони України. Для транспортування населення організовано евакуаційні автобуси від міськвиконкому. Щоранку відбувається коригування маршрутів.

Для допомоги тим вагітним, що поки залишаються в громаді в жіночій консультації протягом робочого дня приймає доктор Краснокутська Л.П. На вихідних та у не робочий час на «Швидкій допомозі» організовано амбулаторний прийом.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]