Вперше у Бахмуті відбудеться Форум партнерств «Разом ми сильніші»

Семаковська Тетяна 20:27, 11 Лютого 2022

оголошення 76593Громадські організації Бахмутської громади зможуть поділитися своїми ідеями з донорами, потенційними партнерами з місцевого бізнесу і навчитися разом взаємодіяти для посилення свого проєкту. Захід відбудеться 25 лютого в офлайн форматі з онлайн трансляцією. До участі запрошуються представники громадських організацій, які шукають партнерів чи вже готові представити свою ідею та представники місцевого бізнесу готові підтримувати проєкти місцевого розвитку.

Що отримають учасники?

– під час краш-тесту ваші колеги та потенціальні партнери допоможуть визначити сильні і слабкі місця вашої ідеї, щоб подолати виклики та отримати вдалий результат. Ваша ідея ідея виросте до величного сталого проєкту, який точно отримає підтримку донорів та партнерів!

– команда проєкту, який отримає найбільшу підтримку аудиторії виграє приз від організаторів!

– ви дізнаєтесь, як прогнози посилення військового конфлікту впливають на плани

– донорських організацій у фінансовій підтримці громадянського суспільства в Україні від спікерів презентаційної панелі

– професійно підготувати презентацію допоможуть наші ментори, які працюють з громадськими організаціями і бізнес-проєктами. Таким чином, ми отримаєте успішний досвід публічних виступів і оформлення короткої презентацій проєкту

– представники бізнесу зможуть поділитися своїм досвідом в оцінці бізнес-ідей, та підтримати команди з громадського сектору, які планують реалізувати перші проєкти соціального підприємництва у Бахмутській громаді

– якщо ви тільки починаєте свій шлях в громадському секторі, або маєте великий досвід проектної діяльності та готові поділитися досвідом, запрошуємо вас долучитись до заходу в якості глядачів та коментаторів

– після офіційної програми передбачений нетворкінг, де під час спілкування можна знайти партнерів у громадському секторі, бізнесі, серед донорських організацій.

Хто організує захід?

Захід відбудеться в рамках проєкту “Разом ми сильніші” підтримка новостворених громад Донецької області у партнерстві з Бахмутською міською радою. Проєкт реалізується ГО “Бахмутська фортеця” у партнерстві з компанією “NAS” за фінансової підтримки фонду “MATRA” Міністерства Закордонних Справ Королівства Нідерландів.

Як взяти участь?

Форум відбудеться з дотриманням всіх заходів індивідуальної безпеки, діючих під час пандемії коронавірусу: учасники мають пред’явити сертифікати про вакцинацію, або негативний ПЛР- тест, перебувати в масках. Кількість місць обмежена – учасники запрошуються на основі поданих заявок. Якщо ви зацікавились пропозицією заповнити форму потрібно до 15 лютого.

УВАГА! Для учасників краш-тесту, які будуть презентувати свої ідеї, 15 лютого відбудеться вебінар. Під час заходу будуть оголошені загальні умови оформлення презентації. За надісланими презентаціями буде відібрано 5 найцікавіших ідей. Відібрані команди отримають менторську допомогу для доопрацювання ідеї та найкращого оформлення виступу.  

Місце проведення – конференц-зала Прозорого соціального офісу (вул.Перемоги, 53) з 9.30 до 14.00. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам.

Де подивитись трансляцію?

Онлайн трансляція заходу відбудеться 25 лютого на сторінці Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» та Бахмутської міської ради у Фейсбуці, на ютуб каналі Бахмутської міської ради.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]