Що буде робити заступник голови Бахмутської районної ради на громадських засадах

Семаковська Тетяна 20:26, 26 Лютого 2021

794 870eeПосаду другого заступника голови Бахмутської районної ради ввели на прохання представників ОПЗЖ, після декількох сесій, на яких депутати з Торецької громади цієї політичної сили голосували проти більшості запропонованих проектів рішень. Другим заступником голови Бахмутської районної ради став депутат з міста Торецька від партії ОПЗЖ – Ігорь Супрун. Відомо, що заступник перебуватиме на посаді на громадських засадах, але не відомо які функції він візьме на себе і яку відповідальність буде нести.

Обов’язки заступника та вимоги до роботи прописані у регламенті Бахмутської районної ради, згідно зі статтею 10 про службу в органах місцевого самоврядування, але про діяльність на громадських засадах у законодавстві не йдеться, тому з цього приводу подальші кроки заступника будуть вирішені протягом місяця. Посадові обов’язки між двома заступниками новообраним Ігорем Супруном і обраною раніше Людмилою Газіною розподілятиме голова Бахмутської районної ради Світлана Кіщенко. В апараті районної ради це питання поки вирішується.

46939417 2718527318373434 3314049451957420032 n 96cf4

Перед голосуванням за кандидатуру заступника Ігор Супрун представив своїм колегам програму, за якою планує працювати на посаді. Він зазначив, що планує сприяти поліпшенню соціально-економічних умов життя району, розширенню підтримки підприємництва, малого бізнесу, а також відновлення або розширення соціальної інфраструктури у сферах освіти, охорони здоров’я та довкілля й управління водними ресурсами району. Також напрямки діяльності стосуватимуться проведення бюджетної та соціальної політики задля наповнення районного бюджету;  поліпшення якості комунальних та соціальних послуг, розвитку соціальних та громадських ініціатив.

Оскільки це дуже розлога і загальна програма ми попросили заступника голови райради конкретизувати, чим саме він планує займатися.

«Важлива тема наразі – налагодження комунікації з усіма організаціями району та узгодження різних політичних поглядів (у нас чотири політичні сили у раді), знаходження компромісів для вирішення справ, які потрібні району»,  – зазначає Ігор Супрун.

123137453 3232006373591422 3828825684626223656 o 06b41

Цікаво, що депутатів Бахмутської районної ради, що працюють і мешкають у Торецьку обирали мешканці інших територіальних громад району – жителі Бахмутської, Часовоярської, Сіверської, Званівської, Соледарської ОТГ. Про це у своєму пості після виборів у жовтні 2020 року зазначив громадський діяч з Торецька Андрій Грудкін.

90е 4705e

«У Торецьку військово-цивільна адміністрація наразі реформується, є указ президента про створення нової Торецької військово-цивільної адміністрації Бахмутського району. Там будуть і земельні питання і ряд інших», – додає новообраний заступник.

Окрім депутатської діяльності Супрун керує трьома підприємствами, також є їх засновником. У Торецьку він відомий як керівник підприємства по обслуговуванню багатоквартирних будинків, що прийшло на заміну колишньому ЖЄКу. Поєднання професійної та посадової діяльності також планують вирішити найближчим часом.

34 baaed

Скрін з сайту Торецької військової адмінітсрації.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]