За що саме бахмутяни з індивідуальним опаленням платять по квитанціях від «Бахмут-Енергії»

Семаковська Тетяна 20:29, 12 Листопада 2020

1630821usichnevihplatizhkaheznizhkanaopalennyatagaryachuvodu 152d7b7b1b69f931df7889e3926edee3 501f5Днями у фейсбук-спільноті «Бахмут» виникло палке обговорення під постом з квитанцією про оплату за послуги «Бахмут-Енергія». Громадяни більшою мірою обурювалися тарифами, але особливо тим, що маючи індивідуальне опалення мають оплачувати додаткові кошти. Ми поставили найбільш поширені питання користувачів заступнику ТОВ «Бахмут-Енергія» Сергію Логвінову.

Отже, чому люди, які мають індивідуальне опалення  платять додаткові кошти?

Є закон про житлово-комунальні послуги, прийнятий у 2017 році , згідно з яким працює ТОВ «Бахмут-Енергія».

Цей закон передбачає обов’язкову наявність договірних відносин, але в умовах карантину укласти договір незручно, практично неможливо обійти усіх та укласти договори. Тому ми дали оголошення в газеті по публікації публічного договору, опублікували його на сайті, і він автоматично вступає в дію з 19 жовтня. Всі люди, які з ним ознайомилися, і які з ним не згодні можуть прийти і у письмовій формі це виразити. Підписати договір також можна особисто.

124819652 4671932216210855 3952079193670664854 n ed50e

З 19 жовтня 2020 року почав діяти договір «Бахмут-Енергії» з клієнтами

ТОВ «Бахмут-Енергія» повідомляє, що керується законами України, а також постановами про теплопостачання і тарифи з ними можна ознайомитися за посиланням.

Тепло, яке надходить до будинку згідно з лічильником (у більш, ніж 90% будинках міста вони встановлені) розподіляється не лише на квартири, які мають центральне опалення, але є ще й певні втрати: тобто, зі 100% тепла втрачається 8%. Цей відсоток йде на функціонування внутрішньо будинкової системи опалення. Внутрішньо будинковий лічильник знаходиться у підвалі умовно, він рахує повністю все тепло за його межами –  труби та стояки, які йдуть через усі квартири. Різниця з цього лічильника розподіляється на усі приміщення, які знаходяться всередині цього будинку.

Наприклад, лічильник нараховує 100 Гкал, від них віднімають 8 Гкал та розділяють на всі приміщення: квартири і з індивідуальним, і з центральним опаленням. Решту 92 Гкал розподіляють на квартири, які обслуговуються виключно центральним опаленням. Тому людина оплачує ці 8%

125223176 364951901458210 2433215527128967651 n 5fd21

 

Зміни в оплаті відбулися нещодавно. Раніше, наприклад, за теплі під’їзди сплачували виключно ті, хто має центральне опалення, тепер цю систему розподілили законодавчо на усіх, хто у цьому під’їзді проживає.

Додатково, зазначають у  «Бахмут-Енергії» нічого не стягують, лише перерозподіляють. Те, що було на лічильнику, те і залишається.

Матеріал підготувала Марія Лященко.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]