«Ми тут надовго!»: в Бахмуті відбулася презентація нової політичної сили «За майбутнє»

Семаковська Тетяна 20:07, 25 Вересня 2020

photo 2020 09 25 09 03 16 1 1626dУ Бахмуті нову політичну силу представляють успішні підприємці, керівники підприємств, установ та організацій. Знання і ентузіазм сильної досвідченої команди підсилює вплив депутатів Верховної Ради. Про допомогу колегам на місцевому рівні і довгострокові плани політичної партії «За майбутнє» на презентації розказав народний депутат Дмитро Лубінець.

«Для нас – це не просто відкриття, ми будемо збиратися і розробляти плани, і будемо ці плани доводити до кінця. Цей офіс буде працювати і після місцевої кампанії. Я впевнений, що наша команда покаже достойний результат, ми будемо представлені в міськраді, в бахмутському районі. Я знаю, що таке довіра, і я знаю як її виправдати. Я знаю, що народний депутат має зі своєю командою працювати кожен день, тиждень, місяць, поруч із людьми. З людьми, які кожен день стикаються з життєвими проблемами і користуючись статусом народного депутата ми ці проблеми будемо допомагати вирішувати.  Якщо нардепи в цьому беруть участь, то результати будуть серйозні. Я радий, що тут підібралась сильна команда і кожен населений пункт ми можемо змінити тільки разом з вами. Разом будуємо щасливе майбутнє наших дітей, заради нас, заради України!», – зазначив Дмитро Лубінець.

photo 2020 09 25 08 59 10 1 49a98

Лідер партії на місцевому рівні – діючий депутат Бахмутської міської ради, голова постійної комісії з питань комунальної власності, землі та приватизації Всеволод Сабаєв зазначив, що знає над чим буде працювати у наступному скликанні:

«Я планую займатися актуальними для міста питаннями. У нас не вирішено питання інвентаризації землі. Ви йдете містом, бачите безліч будинків, як житель, хочете взяти цю ділянку, і це неможливо – ми не розуміємо наш об’єм землі, і це, навіть, якщо не брати до уваги сільськогосподарські ділянки, що знаходяться в межах нашої ОТГ. Тому треба зробити загальну інвентаризацію. Це надзвичайно об’ємний проєкт, надзвичайно великих зусиль потребує: і людських, і фінансових. Друге питання – приватний сектор, там проблеми з дорогами, це колосальний об’єм фінансів. Якщо спитати: скільки? Ніхто не знає! А якщо провести інвентаризацію стану доріг, зробити кошторис, потім шукати кошти. Або бюджетні кошти, або грантові, або допоможе держава. Можна ще багато про що сказати: освіта, медицина. Лікарів мало, і їх треба підтримувати. У нас команда професіоналів: успішні бізнесмени, викладачі, промисловці, і ми зможемо захистити інтереси виборців у міськраді».

photo 2020 09 25 09 00 55 1 1381c

Діючий депутат Бахмутської міської ради, підприємець Роман Сотников має своє бачення розвитку громади, яке буде втілювати у життя в міськраді:

«Я знаю, як зацікавити підприємців брати активну участь у розвитку громади – необхідно забезпечити пільги для ФОПів, які беруть участь у міських програмах. Необхідне введення контролю якості тепло-, водо-, газо-, енрго- забезпечення, та зниження тарифів за рахунок контролю експлуатаційних втрат. Треба забезпечити громадський контроль якості робіт, що виконуються за рахунок бюджетних коштів. Молодь треба залучити до життя громади, створити унікальний інформаційний простір для взаємодії молоді, організації спортивного дозвілля. Завдяки додатку інтерактивне Е-місто мешканці будуть контролювати виконання робіт усіх сфер діяльності громади. Необхідно розробити програми додаткової мотивації для педагогів і медичних працівників, забезпечити допомогу пенсіонерам та малозабезпеченим категоріям громадян за досвідом розвинутих країн. Необхідно створити умови для інтеграції громадських проектів з державними програмами».

Політична сила стоїть на принципах економічного централізму, виступає проти продажу ресурсів. Щоб промисловість не вмирала треба, щоб ресурс був переробленим: мета не просто продати глину, не просто продати ліс, має створюватися продукт, так відкриються підприємства, з’являться нові робочі місця. А робочі місця – це зарплати, це благоустрій – комфортні школи, лікарні, дитячі садки, хороші дороги, достойні пенсії. Всі політичні розбіжності – захід, схід, мова – це все роз’єднує. Хтось на цьому грає і це шкодить державі. Депутати політичної партії «За майбутнє» направлені на благоустрій країни і готові об’єднатися заради сильної економіки!

photo 2020 09 25 09 02 44 1 139d6

На презентації також були присутні представники команди професіоналів – Артем Чепурін, Татяна Куліш, Наталья Красножон, Тетяна Бєлікова, Ірина Дмитрієва, Дмитро Альгін, Олена Подопригора та інші.

Політична реклама.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]