Мешканка Бахмутського району домоглася повернення грошей за проїзний квиток у залізничному транспорті

Семаковська Тетяна 16:40, 25 Березня 2020

ad442251eb4d 1024x576 37e06Після оголошення карантину в навчальних закладах мешканка Сіверська Юлія Дейнега вирішила обміняти березневий проїзний сина на наступний місяць. Не зважаючи не декілька відмов на місцевих станціях, жінка дійшла до центрального офісу Укрзалізниці, щоб використати своє право повернення коштів. Як скористатись цим правом, якщо у вас залишились не витрачені проїзні в залізничному транспорті, читайте в матеріалі.

Син Юлі навчається у фізико-математичному ліцеї в Лимані, тож проїзний купують кожного місяця. Коли 12 березня оголосили про карантин, мешканка Сіверська звернулась в касу «Станції Сіверськ» і попросила обміняти квиток, але їй відмовили. Вона не зупинилась і звернулась на сайт Укрзалізниці, там підтвердили, що існують законні підстави повернути гроші. Юля подзвонила до станції в Лимані, але їй знову відмовили.

17 8e7cc

«Написала в емоціях пост і розповсюдила також і в групі Укрзалізниці. З 16-го подзвонив начальник вокзалу, сказав, щоб повернути гроші треба приїхати і написати заяву. Поїхала до Лиману, тоді ще працював приміський транспорт, сказали написала заяву, надала документ зі школи, про карантин. Мені сказали чекати, поки розглянуть. Потім дзвонили з управляння обласного сказали що гроші повернуть, попросили рахунок, щоб перерахувати гроші. Правда гроші я поки не отримала», – пояснює Юлія Дейнега.

16 7eed3

Жінка каже, що для неї в цій справі не головне повернути втрачені 260 гривень за проїзний квиток, це принципова справа, яка стосується більше поваги до клієнта, відношення держави до громадянина, бо Укрзалізниця є державною компанією.

Володимир Семенюк начальник вокзалу «Станція Лиман» каже, що повернуть не всю вартість проїзного, а сумму за ті дні, коли його не можна було застосовувати.

«Процедура штатна, повернення ми робимо в претензійному порядку. Раніше просто не було таких обставин. Пасажир звертається письмово, надає проїзний квиток і підтверджує причину, з якої не може скористуватись проїзним – довідку з навчального закладу чи підприємства. Пакет документів надсилається до керівництва філії, перераховується вартість з того дня, коли припинено використання», – пояснив Семенюк.

Начальник станції також повідомив, що про можливість повернення повідомили пасажирів через свій інформаційний стенд, але поки біло тільки одне звернення.

«Люди якщо зверталися – чули відмову, просто таких випадків як карантин не було – і не дай боже щоб було взагалі. Люди думають, що то так і є, ніхто їм кошти не поверне і не звертаються, а треба не мовчати, питати, домогатись. Бо кошти на зарплатню керівнику Укрзалізниці по 800 000 гривень єяк, а студентам – зась. Слава Богу, що тепер все добре, все таки з розумінням підійшли, добрих людей більше», – підсумувала Юлія.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]