Про це вчора на громадській раді повідомив керівник КП “Бахмутелектротранс”. Також, в п’ятницю 8 листопада до актовій зали підприємства запрошуються всі бажаючі на круглий стіл, де розкажуть причини підвищення тарифу, що змогли покращити в роботі за рахунок минулого підвищення тарифу. Зустріч розпочнеться о 15.00 годині.
“Коли ми підняли вартість проїзду до 4-х гривень, вартість електроенергії була 2,88 гривень за Квт, зараз вона складає 3,47 гривні. У зв’язку з тим, що ми застосували коефіцієнт по галузі – 1,4, середня заробітна плата по підприємству стала 8000 гривень. Двигуни раніше ремонтували за 38 тисяч гривень, тепер вартість такого ремонту складає 62 тисячі гривень. Поки в нас були запаси фінансів, ми розраховувались самі, тепер такої можливості немає, вимушені піднімати вартість тарифу. До того ж, компенсацію за пільговий проїзд з міського бюджету за 2019 рік ми отримали у сумі 17 мільйонів гривень, хоча необхідно було 27 мільйонів гривень. На наступний рік нам потрібно вже 35 мільйонів гривень, скільки отримуємо поки не знаю”, – розказав Володимир Капарунін, керівник КП “Бахмутелектротранс”.
Також ми запитали у керівника, що змогли зробити на підприємстві за рахунок минулого підвищення тарифу – з 3-х до 4-х гривень.
“Ми провели багато ремонтів – контактної мережі, замінили шини, постійно купуємо запчастини, проводимо середні ремонти, зараз іде капітальний ремонт одного з тролейбусів. У боксах замінюємо ворота, замінили всі вікна на підстанціях. Цього року придбали один тролейбус, вартістю 5,5 мільйонів гривень. Наступного року плануємо придбати 17 машина за рахунок державної та Європейської програм фінансової підтримки”, – відповів Капарунін.
Того року пасажири фіксували діряві дахи тролейбусів, може тепер, у зв’язку з підвищенням тарифу, бахмутяни зможуть їздити у більш комфортніших умовах.
Доречи, поки лише новий тролейбус не завішаний оголошеннями на вікнах, через які в інших машинах можна, навіть пропустити свою зупинку.
Також приємний голос вітає пасажирів та оголошує зупинки, у машинах з’явилися красиві схеми проїзду по всім маршрутам. Самі зупинки облаштовані назвами. В наступному році керівництво підприємства обіцяє електронний квиток. Тобто, є і позитивні моменти у роботі підприємства. А від небайдужих громадян залежить контроль використання коштів громади.
Читайте також: “Бахмутские активисты показали перформанс “Удовольствие за 4 гривны” (Видео).
На круглий стіл можуть потрапити всі бажаючі, хоча і він і проводиться на території підприємства. Володимир Капарунін завірив, що 8-го листопада двері будуть відчинені для всіх бажаючих.