В Бахмуті готують нову візуалізацію міського бюджету (Відео)

Семаковська Тетяна 16:50, 19 Лютого 2019

Слайд18 69040Одним з завдань проекту “Бюджети орієнтовані на громаду” є представити мешканцям міст Донеччини показники бюджету людською мовою. Не мільйонами і мільярдами, які населення не може оцінювати і сприймати, а у перерахуванні на одного мешканця, наприклад, на одного мешканця багатоповерхівки, одну дитину, одного пенсіонера, одного працівника сфери охорони здоров’я чи освіти. 

Про це розказав експерт з бюджетних питань Олександр Солонтай.

Як повідомила експерт з питань місцевого самоврядування Ольга Омельчук, яка також бере участь у проекті “Бюджети орієнтовані на громаду”, в Бахмуті нову більш доступну візуалізацію представлять завтра, 20 лютого о 14.00 на депутатському дні. Засідання відбудеться у великій залі Бахмутської міської ради, і будь-який зацікавлений мешканець громади може вільно відвідати цей захід.

За словами керівника проекту Руслана Макаровича, хоча Бахмут займає досить високе місце в рейтингу прозорості 100 найбільших міст України (за данними на листопад 10-те місце), місто бажає удосклналювати свої практики. А для цього у спеціалістів міськради є поміч у вигляді консультацій з кращими експертами в Україні з питань місцевого самоврядування та бюджету.

Нагадаємо, що проект “Бюджети орієнтовані на громаду”, що реалізується ГО «Місцевий розвиток громад» має на меті за допомогою експертної підтримки допомогти місцевим радам зробити бюджетний процес і бюджетну звітність максимально прозорою і доступною для населення. Спочатку відбулися семінари, куди були запрошені активні мешканці громади і працівники міського самоврядування, а потім консультації в Управління фінансів.

Детальніше про консультації в Бахмуті дивіться на відео.

Проект “Бюджети орієнтовані на громаду” реалізовує ГО “Місцевий Розвиток Громад” за підтримкою INSTITUTE FOR WAR & PEACE REPORTING.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]