Чому в Бахмуті відмовилися проводити виставу для дітей від Міністерства інформполітики?

Семаковська Тетяна 12:33, 19 Грудня 2018

IMG 9466 13d56Захід-вистава “Велика мандрівка Святого Миколая” відбулася для діточок з Золотого, Авдіївки, Сіверскьку, Олександра-Калинового. Координатор заходу Максим Потапчук повідомив, що в Бахмуті начальник відділу культури Лариса Андреєва не надала допомоги в організації заходу.

Сама Лариса Миколаївна стверджує, що до відділу культури телефонували військові і пропонували провести концерт для дітей, на якому мали роздавати подарунки, але потім організатори самі попередили, що не приїдуть.

Спочатку до журналістів звернулись представники громадськості по питанню відмови начальника відділу культури від проведення концерту гурту «Друга ріка», ми звернулися за коментарем з цього приводу.

«Ніхто не відмовився, вони не приїхали самі. До нас телефонували військові і пропонували зробити спектакль 15 грудня з подарунками для дітей до Дня Св. Миколая. Ми обговорювали це з заступником – Вікторією Точеною. Хотіли кликати дітей. Потім відмінили, сказали, що немає можливості зібрати подарунки. Більше ніяких звернень не було », – прокоментувала Андрєєва.

На своїй зустрічі з громадськістю в офісі ГО «Бахмут Український» Максим Потапчук заявив, що з приводу організації вистави зверталися як письмово так і телефоном. Але в організації їм фактично відмовили. Детально на відео, що надав нам для публікації керівник ГО «Бахмут Український» Віктор Зіпір.

На прохання прокоментувати як саме начальник Управління культури відмовила в проведенні заходу Потапчук відповів:

«Розмова відбулася за тиждень. Нам не сказали що відмовляють, але допомоги не було надано. На пропозицію провести захід директор Будинку культури порадила звернутися до керівництва. Я і мої колеги дзвонили декілька разів. Як мені здалося вона була в алкогольному сп’янінні. Це був робочий день, я дзвонив зрання. Вона не привіталася навіть, я чув суцільне бурчання. На спробу домовитись вдруге – отримав агресію. Вважаю цю людину не компетентною», – сказав керівник Національної скаутської організації «Пласт» в Краматорську Максим Потапчук.

      

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]