Що буде зі стоматологічною допомогою в Бахмуті після реформи?

Семаковська Тетяна 13:22, 8 Листопада 2018

kartinka 15 3891dПід час наступної сесії Бахмутської міськради депутати мають надати Бахмутській стоматологічній поліклініці статус некомерційного комунального підприємства. На сьогодні Міністерство охорони здоров’я ще не визначило гарантований пакет послуг, які будуть надаватися безкоштовно, це мають зробити наприкінці наступного року, тобто ще рік установа буде працювати за рахунок медичної субвенції.

«Для пацієнтів я прогнозую сприятливі умови в 2019-му році. Нам планують збільшити суму на зубопротезування з 300 до 500 тисяч гривень, тобто без черг ми зможемо обслуговувати не тільки донорів та ветеранів війни, але й учасників бойових дій. Після того, як ми отримаємо статус некомерційного комунального підприємства, будемо укладати договір з міською радою на обслуговування мешканців громади. Скільки отримаємо коштів, стільки зможемо надати послуг. В 19-му році за планом МОЗ, ще буде виплачуватися медична субвенція і ми сподіваємося, що нас будуть фінансувати з неї у повному обсязі», – повідомив головний лікар Бахмутської стоматологічної поліклініки Володимир Вітязь.

На рік для фінансування стоматології потрібно 8 мільйонів гривень. В 2019-му році буде визначено, які гарантовані послуги будуть оплачуватися з державного бюджету.

«Проект постанови тільки в розробці, нам навіть чорнетки не показують. Ми розуміємо, що якесь фінансування буде надходити з держбюджету напряму, якесь за рішенням міськради ми будемо отримувати з місцевого бюджету. Ті категорії громадян, за яких нам не будуть надходити кошти, будуть оплачувати послуги за визначеними тарифами», – додав Вітязь.

Тож на наступний рік стоматологія буде працювати в звичайному для мешканців режимі, а з 2020 року мають відбутися зміни, і для персоналу і для клієнтів.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]