Як обдурюють пасажирів на бахмутському автовокзалі? (Відео)

Семаковська Тетяна 16:05, 24 Жовтня 2018

IMG 20181023 111514317 e03c0Декілька гривень або десятків гривень до вартості квитка приписують у вигляді багажу на Бахмутському автовокзалі. Так «щастить» не всім, але зазвичай клієнти навіть не помічають, що до вартості квитка доплачують за неіснуючу послугу від трьох до 30 гривень.

Заяву про те, що на автовокзалі пробивають у квитку додаткову послугу, зробила мешканка Бахмута Карина Пасько. Вона повідомила про це активістам з ініціативної групи «Майбутнє Бахмутської громади». Щоб перевірити системність такого неподобства, члени ініціативної групи разом з журналістами Громадського медіа порталу «Бахмут IN.UA» опитали пасажирів на майданчику біля автовокзалу. У більшості багаж був дописаний, при тому, що в них не питали про його наявність на касі. Виявилося, що більшість обдурених пасажирів – пенсіонери.

Карина Пасько та її сестра Альбіна Гребенюк кажуть, що коли їх матір їде лікуватися до Краматорську і везе з собою маленьку жіночу сумочку, їй вписують чотири багажа, тобто це виходить більше 12 гривень плюс до вартості проїзду. Коли донька це виявила звернулася до керівника установи, але він усно відмовився говорити. Жінка відправила листа ще в серпні, але відповіді так і не отримала.

IMG 20181023 111658944 decff

Активісти вирішили також поговорити з директором але на місці його не було, старший касир Ірина Червоненко заявила, що до неї з подібною проблемою ніколи не зверталися і таких фактів на автовокзалі не було.

Цікаво, що директор ООО «Восточные автовокзалы» Тимофей Шкіндер в інтерв’ю сайту ZI заявив, що незважаючи на труднощі ведення бізнесу в зоні Операції об’єднаних сил, ТОВ «Східні автовокзали» вишукують можливість для того, щоб розвиватися і виходити на європейський рівень. За кошти підприємства робляться ремонти і створюються умови для комфортного перебування пасажирів.  

Альбіна Гребенюк вирішила звернутися с заявою до Бахмутської поліції. Окрім шахрайства по вартості квитків, жінка хоче підняти питання порушеного права на проїзд в міжміських автобусах. В неї постійно виникають проблеми з перевозкою інвалідної коляски, на якій пересувається її донька. Водії часто не хочуть їх брати, при наявності квитків і оплаченому багажу. Альбіна каже, що такі проблеми має тільки в Бахмуті, в інших містах України послугу надають без проблем.

Старший касир Бахмутського автовокзалу Ірина Червоненко пояснила, що не всі автобуси об лаштовані для перевезення людей з інвалідністю, що пересуваються візочками, тому коли виникає така потреба, касир має підібрати відповідний автобус.   

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]