Образ скульптури козака узгоджувала містобудівна рада

Семаковська Тетяна 16:17, 25 Вересня 2018

IMG 7660 94d7b ba006Після нашої публікації про те, що на бульварі Металургів з’явилася скульптура козака в коментарях користувачі задавали багато питань про те, хто обрав такий образ, чому він не відповідає історичній постаті козаків, що заснували місто, хто обирав місце розташування. Про це наші журналісти дізнавались в Управлінні культури Бахмутської міської ради.

Замовником скульптури виступало управління розвитку міського господарства і капітального будівництва, документи можна подивитись на Прозорро. За словами начальника цього управління Сергія Чорноівана вони дуже задоволені роботою скульптора.

Як повідомила головний спеціаліст Управління культури Оксана Компанієць, обговоренням образу та пошуком автора займалася містобудівна рада. Як зазначено на сайті Бахмутської міської ради до складу Архітектурно – містобудівної ради ради при Управлінні муніципального розвитку Бахмутської міської ради входять представники відділу архітектури та інших відділів міської ради включені представники комунального підприємства Бахмутського архітектурно-планувального бюро, директор приватного підприємства «Фірма – Інженер», начальник міськрайонного управління у Бахмутському районі та м. Бахмуті Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, заступник начальника загону з організації запобігання надзвичайним ситуаціям 8 державного пожежно – рятувального загону.

За словами Компанієць інтерактивна паркова скульптура козака несе в собі три ознаки бахмутської історії – здобуток солі, купецтво, захист території. Збірний образ козака створив скульптур Володимир Райченко, він і виготовляв скульптуру з бронзи.

Козака розмістили біля Народного дому, оскільки за програмою «Бахмут – місто козацької слави» саме тут буде створено єдиний культурний простір. Після реконструкції Народного дому в рамках благоустрою території буде створений стилізований хутір з млином. Також планується зробити Алею гербів Бахмута. Герби хочуть зробити кованими.   

    

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]