Що цікавить молодіжних лідерів і які зміни вони готові робити в Бахмуті?

Семаковська Тетяна 19:20, 12 Липня 2018

IMG 3102 269ceСтудентські лідери Бахмута хочуть створити нову спортивну локацію, провести турнір з кіберспорту та організувати історичний конкурс. Як Коаліція студентської молоді Бахмута розробляла ідеї для проектів детальніше дивіться на відео.

На тренінгу у Святогірську молодь на протязі триденної робочої сесії слухала лекції, брала участь у форум-театрі, розробляла проекти. Молодіжні лідери за допомогою тренерів розробили план втілення трьох ініціатив. Про це розказує Ганна Ковальова , начальник відділу молодіжної політики Бахмутської міської ради:

«Перший проект по створенню історичного клубу – це минуле. В рамках проекту буде проведено конкурс на історичну тематику серед студентської молоді, планується для переможців подорож на острів Хортицю, який став державним  історико-культурним заповідником, та археологічну розвідку в селище Ямполь, що на Донеччині.

Другий проект – це сучасність, те що потрібно молоді сьогодні: проект пов`язаний зі здоровим способом життя, змаганнями по пляжному волейболу на відкритому повітрі та інтелектуальний  квест.

Третій проект об’єднує сучасне і майбутнє. Проект пов`язаний зі створенням команд та облаштуванням умов для проведенням кібер змагань у  місті, далі  команди планують брати участь в міжнародних кібер змаганнях».

Проект «Школа активної молоді в Бахмуті», що реалізується у партнерстві з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ради, при фінансуванні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]